Telewizja
filmy
Twórca artykułu: Neil Turner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W poszukiwaniu filmów, które są zgodne z naszym zainteresowaniem

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać o tym, iż filmy puszczane w telewizji nie są szczególnie atrakcyjne. Bardzo nierzadko telewizje emitują powtórki najbardziej kasowych filmów, jednak nie ryzykują i nie oferują telewidzom kinowych nowości bądź bardziej niszowych produkcji.
filmy
Twórca artykułu: Tim Pierce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak poszukiwać filmów godnych sprawdzenia?

Oglądając telewizję nieustannie skarżymy się na to, że nie ma nic atrakcyjnego do oglądania. Emitowane w kółko programy rozrywkowe i seriale, a także dużo programów paradokumentalnych o niczym powodują, iż coraz częściej decydujemy się poszukiwać wartościowych dla nas filmów w kinach bądź Internecie.
telewizja
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób dawać sobie radę z tak dużą ilością kanałów w tv?

Kiedy wysłuchujemy historii naszych dziadków, o ich dzieciństwie, nie potrafimy wyjść z podziwu, jak oni mogli w normalny sposób funkcjonować bez takich potrzebnych sprzętów? To wręcz nieprawdopodobne, jak można było skończyć szkołę bez wszechwiedzącej Wikipedii lub wujaszka Google! A jak oni spędzali wolny czas? Bez gier internetowych, smartfonów i innych wynalazków, bez których my w tym momencie nie możemy sobie poradzić. Telewizor również nie był dla starszego pokolenia takim bóstwem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.