Hobby
Zgodne małżeństwo
Twórca artykułu: Valentina Yachichurova
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób zadbać o swój związek? A co jeśli sobie nie poradzimy? Jakie mogą nas czekać konsekwencje?

Polska to kraj gdzie z każdym rokiem zwielokrotnia się liczba rozwodów. W tym względzie zaczynamy się coraz mocniej upodabniać do państw lepiej rozwiniętych. Tam przeciętny człowiek w ciągu życia zawiera dwa albo trzy małżeństwa.
kolekcjonowanie
Twórca artykułu: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak niezwykle istotny jest cel w życiu. Czasem to tylko dla niego jeszcze mocniej działamy

Idealnie jest mieć cel w życiu, żyć dla kogoś, cieszyć się różnymi rzeczami i dążyć do zakwitnięcia swojego charakteru Też masz takie poczucie czy jest Ci to obce? Jeśli to czujesz, cenisz z pewnością ten wspaniały stan. Jeśli nie doświadczasz tego to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaczął żyć w ten sposób. Co do tego potrzeba? Tak naprawdę mało i dużo zarazem, bo jak zmierzyć i zważyć wiarę w siebie? To niemożliwe do wykonania. Warto jednak trudzić się, aby to odnaleźć u siebie.
Karty do gry
Twórca artykułu: William Warby
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry stosowne dla dwóch zawodników

Troska o odpowiednią kondycję związku jest dla obojga partnerów naprawdę dużym wyzwaniem. Zachowanie pozytywnych interakcji wymaga wspólnego spędzania czasu. Co jednakże zrobić, gdy głównym hobby jednej osoby są różnego rodzaju gry? Rozwiązanie jest proste – pomyśleć o graniu we dwoje, co może okazać się dosyć ciekawym sposobem na wieczory we dwoje. Współcześnie proponowany jest zróżnicowany wybór gier, wobec tego niezależnie od własnych osobistych oczekiwań, na pewno każda osoba będzie w stanie odnaleźć coś najbardziej odpowiedniego dla siebie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.