Gry strategiczne
granie w pasjansa na komputerze
Twórca artykułu: Wikilogia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne zabawy to przede wszystkim gry komputerowe oraz strategiczne.

W gry gra prawie każdy, mali a także duzi. Najprawdziwszy geek, czyli pasjonat, może wybrać te najmocniejsze iloraz najciekawsze, a na rynku jest ich niewątpliwie sporo i co jakiś czas pojawiają się nowe. Żeby dobrze poklasyfikować gry, można zwrócić uwagę bardzo wiele czynników. Są na przykład gry klasycznie ruchowe, chociażby piłka nożna, czy umysłowe, jak warcaby, a jeszcze hazardowy, czyli poker. Można również rzec, że sporo gier łączy dwie, albo nawet wszystkie te kategorie. A podstawową regułą, która łączy gry to to, że się w nich rywalizuje, i one jedne ćwiczą w przyzwoitej konkurencji.
PSP
Twórca artykułu: aleXwire
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Doceniajmy gry?

Tekstów odnośnie gier na konsole na pewno każdy z nas przeczytał w trakcie życia bardzo wiele. Jednakże akurat tak można powiedzieć o niemal każdej dziedzinie, która jest z nami od przynajmniej dekady.
PlayStation 2 i gry
Twórca artykułu: Michel Ngilen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Które gry na PlayStation są najchętniej kupowane?

Podanie dosłownie wszystkich atutów regularnego grania na konsoli w sumie mogłoby zająć za wiele czasu. A przecież internauci, choć lubią czytać dłuższe teksty, tak czy siak nie mają za dużo czasu. W takim razie warto się streścić: wymieńmy zatem nieco najbardziej znaczących zalet gierek. Co w ogóle powoduje, iż na ten przykład gry strategiczne ps3 są tak mocno powszechne, znane na niemal całym świecie? Zasadniczo sytuacja jest taka, że w wielu przypadkach są one niejako sensem egzystencji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.