Praca
sen
Twórca artykułu: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na jakiej wysokości pieniądze może liczyć tłumacz ustny, a na jakie pisemny?

Dziś, kiedy granice państwa stoją otworem oraz znaleźć pracę można by w niemalże jakimkolwiek państwie, mogłaby zdarzyć się sytuacja, że będziemy potrzebowali przełożenia na polski język jakichś papierów.
szkolenie iso
Twórca artykułu: Juhan Sonin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Organizacja wesela

Sezon ślubów za sekundę ruszy pełną parą. Uroczystość to romantyczna i niezapomniana, ale także wymagająca. Wesele to masa przygotowań, godziny dyskusji oraz nadzieja, iż nasze uroczystości weselne będą długo wspominane przez biesiadników.
Tłumacz

Doświadczone tłumaczenia przysięgłe oraz specjalistyczne

Obecnie znajomość co najmniej jednego języka obcego jest koniecznością, gdyż profesjonalne posługiwanie się językami obcymi jest niezwykle wartościowe w naszych czasach. Jednostki, które znają języki obce często mogą liczyć na lepszą pracę, porządniej radzą sobie też w kontaktach prywatnych.
angielski
Twórca artykułu: Pawel Pacholec
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Intensywne warsztaty języków obcych mają niezmiernie duże grono odbiorców

W obecnych czasach predyspozycje lingwistyczne są krańcowo cenione w szczególności przez pracodawców. Wiele osób z tego dokładnie powodu decyduje się na rozpoczęcie lekcji języka obcego, bo niezwykle wpływa to na szanse wyszukania porządnej pracy. Mnóstwo korporacji współdziała z zagranicznymi klientami, w związku z tym pragnąc trudnić się taką relacją niezbędne jest opanowanie na pułapie zaawansowanym najpopularniejszego języka, którym jest angielski.
studia
Twórca artykułu: Startup Mena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie studia wybrać

Aktualny rynek pracy tak intensywnie się zmienia, iż te profesje, na które jeszcze niedawno istniał popyt, dziś nie cieszą się już tak wielkim powodzeniem. Jedne odchodzą w zapomnienie, inne przeżywają dynamiczny rozwój, pojawiają się nowe. Jakie profesje mają w tej chwili największe powodzenie? Jaki wybrać kierunek studiów aby mieć pewność otrzymania pracy? W jakim kierunku się przekwalifikować?
uczelnia
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Maturzysto, przyszłość jest w Twoich rękach

O ile w obecnym roku będziesz maturzystą i myślisz, że raczej zdobędziesz wyniku, który da ci przepustkę do nauki na normalnym uniwersytecie, nie przejmuj się. We Wrocławiu od dawna działa dużo uczelni wyższych, na które zostaniesz przyjęty w zasadzie bez większych trudności.
magazyn
Twórca artykułu: inplusPR
Na podstawie danych z: www.inplusPR.pl

Sprzęt w magazynie przemysłowym

Magazyn to ważne miejsce dla każdego sklepu, niezależnie od jego wielkości czy lokalizacji. Często magazyny powstają w tym samym budynku co sklep, który uzupełniają. Czasem jednak są stawiane w oddalonym od niego położeniu. Niezależnie od tego, muszą być one bezpieczne zarówno dla znajdujących się w nich towarów, jak i pracowników. Skutkiem tego istotne jest, żeby zadbać o pewne i trwałe regały magazynowe zwane także przemysłowymi.
Twórca artykułu: iStockphoto.com

Ciekawe fakty związane z nauką w dziedzinie pedagogiki

Dla osób, które mają w sobie zdolności dydaktyczne i bardzo lubią pracę z dziećmi, jest odpowiednie na pewno zaczęcie tematycznie wiążących się z tym studiów. Możliwości, jakie są obecnie proponowane w dolnośląskiej stolicy, są niesamowicie rozbudowane i docierają do potencjalnych studentów z całego kraju. Kierunki jak oligofrenopedagogika Wrocław jako miasto poleca wielu osobom zainteresowanym. Wyjątkowe zajęcia, które przydadzą się w praktyce, są bazą programu.
Twórca artykułu: Gstpc.com

Zatroszcz się o przyszłość twojej pociechy zapisz je na zajęcia z angielskiego

Jednym z wyjątkowo popularnych języków świata jest j. angielski. Dziś można się przy jego pomocy porozumieć praktycznie w każdym miejscu na świecie. Stąd też w Polsce uczy się go już dzieci w podstawówce, a nawet w placówkach przedszkolnych. Jest on także chętnie wybierany przez starszych, którzy zapisują się na wszelkiego typu specjalistyczne kursy językowe.
Nauka: humaniści vs. ścisłowcy
Twórca artykułu: shho
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Jak biedny humanista, to zwycięski ścisłowiec

Jeśli humanista powie, że „świat schodzi na psy”, to ścisłowiec zacznie zawieszać na nim te psy, pokazując swoją przewagę w obecnej realności. Słowa humanisty niewątpliwie są zbyt jednoznaczne, gdyż świat jest za bardzo złożony, żeby mówić o nim w sposób czarno-biały, jednakowoż trzeba potwierdzić, iż ludzie o bardziej matematycznych czy fizycznych (ścisłe nauki) zdolnościach mająnieznacznie łatwiej. A co się dzieje w tym momencie z humanistami? Albo mają jakiś pomysł, albo załamani udają się do Urzędu Pracy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.