Urządzenie
monitoring miejski

Zdjęcie zrobione w najważniejszym momencie, czyli słów parę o wspaniałym wynalazku - fotopułapce

Wiele osób słyszało pojęcia, jak monitoring ip czy rejestrator kamer ip, lecz czasem nie potrafią ich zestawić z praktycznymi przykładami. Tymczasem w życiu mamy wiele tego typu przykładów. Ażeby nie skupiać się na niektórych z nich możemy opisać jeden, ale jakże pomocny i nowoczesny. Tak zwane fotopułapki są zwłaszcza wykorzystywane przez leśników, lecz to nie oznacza, iż nie znajdują innego zastosowania.
Słuchawki
Twórca artykułu: SteelSeries
Na podstawie danych z: SteelSeries

Szeroki wybór propozycji na podarek dla najbliższych

Kiedy zbliżają się święta, z pewnością wielu z nas ma znaczny kłopot z odnalezieniem odpowiedniego prezentu. Ta sytuacja bynajmniej nie musi jednak być związana z kilkugodzinnym chodzeniem po sklepach w poszukiwaniu olśnienia. Wystarczy tylko połączenie z siecią – w ciągu kilku minut wyszukamy odpowiednie pomysły.
laboratorium
Twórca artykułu: Martin Pettitt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ważny sprzęt w laboratorium

Prawda jest następująca: żeby ogarnąć niektóre procesy chemiczne należy użyć odpowiednich przyrządów. Identycznie jest w kuchni, do smażenia jajecznicy nie Będziemy używać garnka do gotowania na parze. Nie mówiąc już o składnikach, które też powinny zostać dobrane we właściwy sposób. Dodatkowo istotne są warunki, jakie daje konkretne urządzenie.
Dron
Twórca artykułu: Dennis Jarvis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Drony – czym są te urządzenia oraz do czego są współcześnie przede wszystkim wykorzystywane?

Dziś człowiek ma do dyspozycji dużo nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez technikę. Przykładem mogą być chociażby urządzenia, którymi są drony. Do czego się je zazwyczaj wykorzystuje?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.