Auta
auto
Twórca artykułu: Cezary Borysiuk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym jest tuning? W jakiego rodzaju autach najkorzystniej go wykorzystać? Jakie są typy tuningu?

Dla jednych osób samochodowy tuning to jak najbardziej przerabianie samochodów, dla pozostałych natomiast to przejaw mody albo stylu życia, z pewnością prezentacja swojej indywidualności oraz niezależności. Racja znajduje się po obu stronach, ponieważ tuning w języku angielskim znaczy modyfikowanie w seryjnych pojazdach, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć unikatowy egzemplarz.
mercedes
Twórca artykułu: Alang7™
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak odmienić swój samochód? Czytaj na ten temat nieco więcej

Dla wielu kierowców samochód stanowi jeden z najpopularniejszych środków transportu, który pozwala na realizację codziennych obowiązków czy też przyjemności w postaci wyjazdu na wycieczkę. Jednak nie wszyscy myślą o autach jedynie w praktyczny sposób. Dla fanów motoryzacji stają się one źródłem inspiracji, tworzywem przeznaczonym do wykonywania artystycznych działań, rozwijania swych pasji.
Samochód
Twórca artykułu: Alexander Nie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu nabywamy wiekowe auta?

Od dawna automobil był oznaką statusu społecznego. Najprzód mogli sobie na samochód pozwolić bogaci, potem nie było łatwiej. Wozy miały być jedynie służbowe (połowa lat 50-tych). Potem auta można było otrzymać w wyniku zagmatwanego systemu losowań i zaliczek.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.