Czas wolny
Wrocław
Twórca artykułu: Guillaume Speurt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kiedy nie wiesz, dokąd udać się na wycieczkę w okolicy Wrocławia, wówczas możesz śmiało skorzystać z naszych wskazówek

Jeśli zastanawiasz się, gdzie w okolicach Wrocławia możesz udać się na krótką wycieczkę, wówczas niewątpliwie powinieneś przejrzeć oferty biur podróży zamieszczane w internecie. Nie da się zaprzeczyć, że wycieczki jednodniowe stają się coraz bardziej modne – można wybrać się na nie zarówno samodzielnie jak i z drugą osobą. Takieoferty to również wspaniała możliwość dla nauczycieli, którzy chcą zabrać swoją klasę na krótką wycieczkę – dzieci z pewnością będą zadowolone kiedy uda się im gdzieś wyjść choćby na jeden dzień, dlatego z pewnością warto z takiej opcji skorzystać.
widok na Góry Stołowe
Twórca artykułu: Yadis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Góry Stołowe - pierwsze z najczęściej odwiedzanych rejonów wypoczynkowych

Jednym z częściej odwiedzanych rejonów wypoczynkowych na południu Polski stały się Góry Stołowe. Przez wielu uważane są za najwspanialsze polskie góry, ze względu na rzadko widzianą budowę warstwową, a oprócz tego przepiękne skalne formacje, jakie można w nich zobaczyć. Duża część tego pasma górskiego jest jednym z większych powierzchniowo parków narodowych, który obejmuje swym terytorium ponad sześćdziesiąt kilometrów obszaru.
koń
Na podstawie danych z: flickr.com

Dyg do jazdy konnej mile widziana

Jest wiele miejsc, gdzie można zorganizować imprezę. Ale są też takie miejsca, które mogą sprawić, że jakieś spotkanie zapamiętamy już na zawsze. Jednak, żeby doszło do imprezy w ciekawym miejscu musimy mieć odpowiednie środki.
czytanie książek
Twórca artykułu: Herbert Guedes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oferty z księgarni docierają do szerokiego grona czytelników

Biorąc pod uwagę cenione dzisiaj przez czytelników książki, powinno się wspomnieć o światowych, szczególnie poczytnych tytułach. Są to niezwykle często wyszukane oferty z najwyższej półki. Polacy nie oszczędzają już na drukowanych książkach, a według badań opinii ebooki spadły na drugą pozycję.
zabawki
Twórca artykułu: Selena N. B. H.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie zabawki mogą być obecnie najlepsze dla dzieci?

Ciężko teraz dogadzać swojemu dziecku, zwłaszcza gdy to jest jeszcze nadzwyczaj małe. Ilość zabawek na rynku wcale nie ułatwia tu przeważnie sprawy, a raczej szeroko ją gmatwa. Czy najbezpieczniej wybrać zabawki typowe, albo również raczej starać się wybierać coś bardziej oryginalnego? – oto jeden z dylematów, z którymi musi czasem zmierzyć się każdy rodzic.
aparat fotograficzny

Każdy chce się pochwalić niesamowitymi zdjęciami

Jeżeli pragniemy posiadać świadomość, że chętnie będziemy powracali do chwil, które spędziliśmy na wakacjach i iż ochoczo będziemy się tymi chwilami dzielili z innymi, to z pewnością musimy sobie zdawać sprawę z tego, iż właściwe ujęcia będą tu niezwykle istotne. To dzięki nim dużo wydarzeń na długo zachowa własną wyrazistość i łatwiej będzie nam przekazać ich nieprawdopodobne znaczenie. Lecz jak w taki razie zyskać te najlepsze zdjęcia, które są tak istotną pamiątką z mnóstwa chwil w życiu?
Akwarium, koniki morskie
Twórca artykułu: Selena N. B. H.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobieramy oświetlenie i filtr do akwarium

Widok poruszających się w wodzie rybek pośród soczystej zieleni bardzo odpręża i skutecznie odciąga uwagę od monitora. Akwarium bywa też unikalną ozdobą domu. Trzeba wobec tego pomyśleć o jego kupnie.
Czołg T-34

Wojsko na wybiegu

Moda na militaria od dłuższego czasu nie słabnie. Powodem tego jest fakt, że militarne ciuchy nie tylko dodają nam szyku i oryginalne, a umiejętnie łączone z ubraniami sportowymi sprawiają, że czujemy się wygodnie i na luzie. Nie bacząc na nasze pokojowe usposobienie pobawmy się więc w zbrojny konflikt, a przynajmniej w rewolucję w naszej szafie.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.