Chwyty gitarowe
satelita telekomunikacyjny
Twórca artykułu: mik Krakow
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie mogą być ponad miarę aktywności przy szukaniu pracy?

Jeżeli posiadasz obecnie kłopot ze znalezieniem pracy, może prawidłowo byłoby nauczyć się jakichś nowych umiejętności? Wszakże nie zawsze udaje się odnaleźć pracę w swoim zawodzie.
szkoła
Twórca artykułu: mosaic36
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rola szkoły dialogu kultur

Podstawową ideą przyświecającą funkcjonowaniu szkoły żydowskiej jest propagowanie wśród dzieci oraz młodzieży tolerancyjnego stosunku do wszystkich kultur świata oraz szacunku dla różnorodności wyznaniowej. Działalność taka jest niezwykle istotna i bardzo potrzebna, w szczególności w naszym społeczeństwie, gdzie wciąż rosną nastroje wrogości do wszystkiego co inne a ma to najczęściej miejsce w środowiskach mało wykształconych, ludzi, którymi bez problemu można manipulować.
Linus Torvalds
Twórca artykułu: Chris
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Życzysz sobie zaliczyć test maturalny jako dorosła osoba?

Czasami zdarza się, że brakuje czasu, aby zakończyć liceum gdy się jest jeszcze młodziutkim. Potem małżeństwo, dzieci i niedostatek czasu na wykonanie swych zamierzeń.
Słowniki języków obcych
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Zajęcia pozalekcyjne, jak wybrać najlepiej dla dziecka

Życie dziecka cechuje niesamowita dynamika. Nie tylko porusza się ono z szybkością Strusia Pędziwiatra, lecz tak samo błyskawicznie chłonie poznane wiadomości. Rodzice obecnie starają się spożytkować tę cechę i od najmłodszych lat inwestują w jego edukację. “On jest wspaniały!” – wołają rodzice, żywiołowo podskakując na krześle widząc swoje dzieci, które na palcach jednej ręki mogą policzyć do ośmiu po angielsku.
ceny
Twórca artykułu: Mielno Holding - Firmus Group
Na podstawie danych z: Mielno Holding - Firmus Group

Co to jest autyzm oraz jak można z nim walczyć? O czym powinniśmy pamiętać?

Autyzm to dość poważne zaburzenie w rozwoju na tle neurorozwojowym. Objawy tej choroby zaczynają się bardzo wcześnie w dzieciństwie, mogą one trwać do końca życia.
Zabiegi kosmetyczne
Twórca artykułu: 123rf
Na podstawie danych z: 123rf

Szkoły języka polskiego dla obcokrajowców - wielka pomoc dla przybyłych

Polska jest aktualnie jednym z atrakcyjniejszych państw dla obcokrajowców. Coraz więcej ludzi przyjeżdża tu na studia, do zatrudnienia i organizuje tu swoje życie. Nie da się jednakże ukryć, że w znacznej części wypadków język jest niezwykle sporą barierą, która często hamuje rozpoczęcie pracy na lepszym stanowisku lub w miejscu, gdzie następuje trwały kontakt z klientem.
szkoła włoskiego warszawa
Na podstawie danych z: http://www.newconnect.info

Jak wybrać się na konwersacje z języka obcego?

Osoby chcące nauczyć się na przykład języka rodem ze słonecznej Italii mają jakiś wybór, ale przez to, iż jest to język dużo mniej popularny niż angielski, niemiecki czy francuski, wybór metody jest trochę zawężony. Jak można nauczyć się języka włoskiego?


Jak wybrać się na konwersacje z języka obcego?

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, iż włoski stosunkowo rzadko jest programowym językiem obcym w cyklu nauczania w placówkach oświatowych w Polsce, dlatego przyswojenie go zwykle łączy się z pewnym dodatkowym działaniem.
Okulary
Twórca artykułu: uditha wickramanayaka
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Operacje wad wzroku są coraz częściej bezinwazyjne

Ludzie chętniej zgłaszają się na operacje wad wzroku. Wzrok jest jednym z tych narządów, bez których trudno funkcjonować, nawet jeśli jego funkcja jest zaburzona w niewielkim stopniu, ma szansę to drastycznie wpływać na nasze normalne funkcjonowanie.
Polska Akademia NLP
Na podstawie danych z: polskaakademianlp.pl

NLP jako techniki wspomagające w prowadzeniu łączności z klientami.

NLP to techniki pomagające w prowadzeniu efektywnej łączności z odbiorcami. Programowanie to ukształtowano z myślą o samorozwoju, a samej idei przyświeca domniemanie, że każdy posiada całkowite zasoby niezbędne do odniesienia sukcesu. Trzeba wyłącznie potrafić je znaleźć, żeby korzystać z osobistego potencjału. W myśl technik NLP każdy istota ludzka ma takie same potencjały, natomiast kluczowa jest zdolność przyswajania zachowań i umiejętności od innych ludzi, szczególnie tych, którzy odnoszą powodzenie w swojej dziedzinie. Praktyk NLP wie, że jest w stanie osiągnąć albo te same, albo podobne efekty, co inne osoby, na których się wzoruje.
więcej znajdziesz tutaj
Twórca artykułu: US Department of Education
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dobrze przygotowywać się do egzaminu dojrzałości? O jakich sprawach obowiązkowo trzeba wiedzieć? Co jest najistotniejsze?

Większość młodych ludzi ma przed sobą najistotniejszy egzamin w okresie szkolnym, czyli maturę. Żeby go zdać jak najkorzystniej powinniśmy się właściwie przygotować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.