Koncerty rockowe w Polsce
studio nagrań
Twórca artykułu: Chris Marchant
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem możesz zarabiać za pomocą własnego głosu?

Mowa posiada niezwykle ważną funkcję w codziennym życiu człowieka. Pozwala bowiem na komunikowanie się z pozostałymi ludźmi. Niektóre osoby mają szczególne zdolności wiążące się z mową, lub też wyjątkowo przyjemną dla słuchaczy barwę głosu.

Planujesz jakąś imprezę? Niewątpliwie powinieneś rozważyć zaangażowanie najlepszego zespołu muzycznego.

Czy potrafisz sobie wyobrazić jakąś imprezę na przykład bez muzyki? Wydaje się, że praktycznie przy każdej ważnej okazji towarzyszy nam właśnie muzyka. Oczywiście wiele zależy zwykle od charakteru uroczystości, jednakże zazwyczaj muzyka jest nieodłącznym elementem tego typu imprez, które mają na celu zintegrowanie większej liczby ludzi. Nie da się zaprzeczyć, że właściwie nic tak nie łączy ludzi jak muzyka, a dodatkowo nie bez powodu mówi się, iż muzyka łagodzi obyczaje.
na sali weselnej
Twórca artykułu: Trevor Turk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Muzyka na żywo łagodzi obyczaje i tworzy uroczystą atmosferę

Wśród rozwiązań obejmujących propozycje muzyczne na wesele wskazać mamy możliwość ich całe bogactwo. Doskonale przygotowana paleta rozwiązań idealnie wpisuje się w teraźniejsze potrzeby klientów, którzy są osobami bardzo wymagającymi.
Slayer na koncercie
Twórca artykułu: Andrew King
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zespoły tworzące muzykę metalową

Muzyka metalowa osłuchiwana jest nie szczególnie przez zatwardziałych oraz wieloletnich fanów tego gatunku, ale sporadycznie również przez innych. Specyfiką tej muzyki jest to, że opiera się w głównej przede wszystkim na ciężkich brzmieniach. Doskonałe kawałki, jakie podciągnięte zostały do rangi klasyków, dają się w prosty sposób zapamiętać. Zespół slayer, który został założony w 1981 roku w Huntington Park w Kalifornii, słuchany jest do dzisiaj i nic nie zapowiada zmiany.
Wesele
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Oprawa muzyczna na uroczystościach weselnych: DJ czy raczej zespół "na żywo"

Wiele młodych par, które są w trakcie przygotowań do wesela, zastanawia się, czy zdecydować się na zespół muzyczny występujący na żywo, czy też lepiej zdecydować się na dj'a. Oba rozwiązania posiadają pewne wady i zalety. Musimy więc przekonać się jakie!
muzyka

Płyty winylowe – czemu wciąż opłaca się z nich korzystać?

W dziejach całego, szeroko rozumianego przemysłu muzycznego znanych było już sporo najróżniejszych nośników, które były typowe dla konkretnych okresów. Przez wiele lat niepodzielnie królowały tu na przykład płyty kompaktowe, które aktualnie zostały wyparte przez najróżniejsze nośniki elektroniczne – obecnie przechowujemy muzykę głównie w pamięciach naszych komputerów czy też telefonów komórkowych. Tak intensywny rozwój technologii oraz zmiany jakie mu towarzyszyły nie oznaczają jednak, że niektóre bardziej wiekowe już rozwiązania straciły swoją aktualność. Ciekawym przykładem są tutaj chociażby płyty winylowe, które pomimo swojego wieku wciąż cieszą się niemałą popularnością. Fakt, na pewien czas praktycznie zniknęły one z rynku i były uważane tylko za ciekawostkę dla kolekcjonerów, ale od kilku lat stopniowo wracają one do łask i coraz więcej ludzi od nowa poznaje ich niesamowite zalety. Zdecydowanie warto więc zapoznać się z nimi odrobinę bliżej, gdyż być może będziemy mogli spojrzeć dzięki temu na naszą muzykę od zupełnie innej strony.
Guns n Roses
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Czy poleca się kupować utwory na mp3?

Na pozór wydaje się chyba, że piractwo internetowe praktycznie kompletnie zrujnowało sprzedaż płyt muzycznych, co rzecz jasna mocno uderzyło w ogólnie pojęty przemysł muzyczny. Fakt, sprzedaż płyt w ostatniej dekadzie spadła dość drastycznie, ale jest to zupełnie oczywiste – przecież zdecydowana większość ludzi zwyczajnie woli pobrać bezpłatnie piosenkę z internetu niż wydawać pieniądze na tego typu zakupy. Do tego wszystkiego należy dołożyć oprócz tego fakt, że niektóre płyty są zwyczajnie dość trudno dostępne, więc nawet te osoby które chciałyby legalnie je kupować mają z tym niemałe kłopoty.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.