Koncerty rockowe w Polsce
na sali weselnej
Twórca artykułu: Trevor Turk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Muzyka na żywo łagodzi obyczaje i tworzy uroczystą atmosferę

Wśród rozwiązań obejmujących propozycje muzyczne na wesele wskazać mamy możliwość ich całe bogactwo. Doskonale przygotowana paleta rozwiązań idealnie wpisuje się w teraźniejsze potrzeby klientów, którzy są osobami bardzo wymagającymi.
Slayer na koncercie
Twórca artykułu: Andrew King
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zespoły tworzące muzykę metalową

Muzyka metalowa osłuchiwana jest nie szczególnie przez zatwardziałych oraz wieloletnich fanów tego gatunku, ale sporadycznie również przez innych. Specyfiką tej muzyki jest to, że opiera się w głównej przede wszystkim na ciężkich brzmieniach. Doskonałe kawałki, jakie podciągnięte zostały do rangi klasyków, dają się w prosty sposób zapamiętać. Zespół slayer, który został założony w 1981 roku w Huntington Park w Kalifornii, słuchany jest do dzisiaj i nic nie zapowiada zmiany.
Wesele
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Oprawa muzyczna na uroczystościach weselnych: DJ czy raczej zespół "na żywo"

Sporo młodych par, które są na etapie przygotowań do wesela, zastanawia się, czy zdecydować się na zespół muzyczny grający na żywo, czy może lepiej zdecydować się na dj'a. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Musimy więc dowiedzieć się jakie!
muzyka

Płyty winylowe – czemu wciąż opłaca się z nich korzystać?

W dziejach całego, szeroko rozumianego przemysłu muzycznego znanych było już sporo najróżniejszych nośników, które były typowe dla konkretnych okresów. Przez wiele lat niepodzielnie królowały tu na przykład płyty kompaktowe, które aktualnie zostały wyparte przez najróżniejsze nośniki elektroniczne – obecnie przechowujemy muzykę głównie w pamięciach naszych komputerów czy też telefonów komórkowych. Tak intensywny rozwój technologii oraz zmiany jakie mu towarzyszyły nie oznaczają jednak, że niektóre bardziej wiekowe już rozwiązania straciły swoją aktualność. Ciekawym przykładem są tutaj chociażby płyty winylowe, które pomimo swojego wieku wciąż cieszą się niemałą popularnością. Fakt, na pewien czas praktycznie zniknęły one z rynku i były uważane tylko za ciekawostkę dla kolekcjonerów, ale od kilku lat stopniowo wracają one do łask i coraz więcej ludzi od nowa poznaje ich niesamowite zalety. Zdecydowanie warto więc zapoznać się z nimi odrobinę bliżej, gdyż być może będziemy mogli spojrzeć dzięki temu na naszą muzykę od zupełnie innej strony.
Guns n Roses
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Czy poleca się kupować utwory na mp3?

Z pozoru mogłoby się wydawać, że piractwo internetowe praktycznie całkowicie zrujnowało sprzedaż płyt muzycznych, co naturalnie mocno uderzyło w ogólnie pojęty przemysł muzyczny. Faktycznie, sprzedaż płyt w ostatniej dekadzie zmalała bardzo widocznie, ale jest to zupełnie oczywiste – w końcu zdecydowana większość ludzi najzwyczajniej woli ściągnąć bezpłatnie piosenkę z internetu niż przeznaczać pieniądze na związane z tym zakupy. Do tego wszystkiego należy dołożyć ponadto fakt, że niektóre płyty są po prostu dość ciężko dostępne, w związku z czym nawet te osoby które pragnie uczciwie je kupować napotykają przy tym na spore problemy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.