Nowości muzyczne
Samochód
Twórca artykułu: Alexander Nie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu nabywamy wiekowe auta?

Od dawna automobil był oznaką statusu społecznego. Najprzód mogli sobie na samochód pozwolić bogaci, potem nie było łatwiej. Wozy miały być jedynie służbowe (połowa lat 50-tych). Potem auta można było otrzymać w wyniku zagmatwanego systemu losowań i zaliczek.
Billboard
Twórca artykułu: Mike Linksvayer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Billboardy - metoda na zostanie zuważonym przez setki ludzi

Promocja dźwignią sprzedaży - racja znana wszystkim. Im więcej osób zobaczy produkt, tym więcej będzie miała możliwość na zakup. Z tego powodu nieobojętne jest położenie reklamy, jak i jej wielkość. Skąpiąc na reklmę wstrzymujesz triumf swojego artykułu.
Koncert
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobre i ciekawe typy telebimów

Bardzo trudno teraz podać która reklama jest najlepsza i najskuteczniej. Dużo uzależnione jest tu bowiem od upodobań specjalistów od marketingu a, także pragnień konkretnych odbiorców komunikatu.
billboard
Twórca artykułu: Mike Linksvayer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak się promować? Czy tylko w sieci czy dobrze skorzystać z reklamy zewnętrznej? Na pewno warto tak działać

Aktualnie faktycznie trudno się wypromować. Jaki jest główny powód takiej sytuacji? Wydaję się, że jest tak przede wszystkim przez dużą dostępność różnych produktów i związaną z tym kampanią reklamową.
Algi w tabletkach
Twórca artykułu: Vitana
Na podstawie danych z: Vitana

Co tak naprawdę dzieje się z naszymi lekami przed tym, jak trafią na półkę w aptece?

Wzięło cię jesienne przeziębienie? Boli cię głowa? Wymiotujesz? Na wszystkie lekkie przypadłości znajdziemy lekarstwa w aptece. Ale czy myślałeś kiedyś, co musi się z nimi stać, żeby się niej znaleźć?
wakacje, wczasy
Na podstawie danych z: http://www.eccoholiday.com/

Pełne wrażeń wakacje w Bułgarii

Nie każdy, kto marzy o wyjeździe na urlop w piękne i ciepłe miejsce obmyśla to przez wiele miesięcy. Jest bardzo wiele osób, które uwielbiają oferty last minute. Od wielu lat niezwykle popularne są takiego typu wyjazdy. Najzwyczajniej w świecie pakuje się bagaże i w przeddzień urlopu wybiera się miejsce, gdzie chcemy się wybrać. Wybór zwykle jest wielki. Naturalnie największa liczba ofert jest do najchętniej wybieranych przez nas krajów. Nie ma żadnych trudności w tym by wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji albo Egiptu.
wykopaliska
Twórca artykułu: Nick Ares
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Plany zorganizowania odkrywki w Miejskiej Górce i protest mieszkańców

Stosunkowo często można usłyszeć o tym, jak na określonym terenie planuje się stworzyć kopalnię, drogę szybkiego ruchu czy inny tego typu obiekt, a zamieszkali na tym terenie się sprzeciwiają przeciwni|są. Sprzeciw ten najczęściej ma rozsądne uzasadnienie, choć inwestorzy także mają swoje argumenty.
pudełka
Twórca artykułu: Nan Palmero
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Plusy tektury falistej

Opakowania tekturowe pełnią wiele funkcji. Jedne, na przykład opakowania artykułów kosmetycznych, powinny przyciągać spojrzenia potencjalnych kupców, ”namawiać” do zakupu. Inne, muszą spełniać jedną, podstawową funkcję: ochronną.
konferencja
Twórca artykułu: Auburn Alumni Association
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Konferencje muszą być we właściwym miejscu

Pałac Bagatela ma dla nas ciekawą propozycję. Jeżeli pragniemy przeprowadzić kursy na neutralnym gruncie oraz to jeszcze takim, gdzie słuchacze nie będą musieli tracić czasu na dojazdy z noclegu do miejsca szkolenia, to trzeba sprawdzić, co oferuje nam Pałac Bagatela.
telebimy reklamowe nocą
Twórca artykułu: 7 w d
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Warto zobaczyć jakie możliwości proponuje telebim

Telebim powoduje, że każdy wszystko widzi

Jeżeli mamy w planach zorganizowanie dużego koncertu oraz powiemy, że przyjdzie na niego wiele setek ludzi, to musimy się liczyć z tym, że nie wszyscy będą w stanie zauważyć to co ma miejsce na scenie. Dlatego warto wszystko zorganizować w taki sposób, żeby można było zapewnić świetne widowisko nawet tym, którzy znajdą się dalej. Idealnie do tego zadania sprawdza się telebim, który może oferować ekran sporej wielkości, a ten zaoferuje nam gwarancję, że wszystko wyraźnie będziemy mieli możliwość zauważyć.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.