Jak wybrać się na konwersacje z języka obcego?

Ludzie chcący nauczyć się na przykład języka rodem ze słonecznej Italii mają jakiś wybór, ale przez to, że jest to język dużo mniej popularny od angielskiego, niemieckiego czy francuskiego, wybór metody bywa nieco mały. W jaki sposób możemy nauczyć się języka włoskiego?


Wiadomo, że język włoski bardzo rzadko jest programowym językiem obcym w cyklu nauczania w placówkach oświatowych w Polsce, dlatego nauczenie się go zwykle łączy się z jakimś zorganizowanym działaniem.


szkoła włoskiego warszawa
Na podstawie danych z: http://www.newconnect.info


Różne informacje

Konne obozy jeździeckie - atrakcyjna propozycja turnusów dla osób młodszych i starszych

Koń
Twórca artykułu: Jack_IOM
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Konne obozy jeździeckie cieszą się dużą renomą wśród pasjonatów jeździectwa. Obozy tego typu są organizowane zarówno dla osób z dużym doświadczeniem, jak również dla amatorów, dlatego niezależnie od tego na którym jesteś poziomie prawdopodobnie znajdziesz ciekawe oferty obozów jeździeckich dla każdego.


Jeżeli chcemy tylko przed wyjazdem na wakacje do Włoch oswoić język włoski Warszawa z pewnością nas zadowoli i wyszukamy jakiś przyspieszony kurs albo kogoś, kto przerobi z nami podstawy, lecz małe mieściny mogą niestety zawieść. Jeżeli chcemy uczyć się włoskiego dla własnych potrzeb, tych sposobów jest kilka – możemy zdecydować się na szkołę językową, prywatnego lektora, native speakera lub zdobywanie wiedzy z książek i przez internet. Szkoła (poznaj szczegóły) oferująca naukę języków obcych to świetny pomysł, lecz raczej w mniejszym mieście trudno znaleźć dogodne lekcje włoskiego. Osobom szukającym w większych mieścinach z pomocą przyjdzie sieć, ponieważ wpiszą „szkoła - polub-> http://sp-edukacja.pl/ - włoskiego Warszawa” i w mgnieniu oka znajdą szkołę mającą zajęcia w dogodnych terminach i miejscu. Zawsze udaje się też znaleźć lektora wpisując „włoski Warszawa” i liczyć na to, że ktoś z niedalekiej okolicy oferuje naukę języka z dojazdem do domu kursanta. Tym sposobem można znaleźć też kontakt do native'a, lecz Włosi niezbyt często osiedlają się w w naszej ojczyźnie. Czasem można trafić na przykład na osobę, która przyjechała tu do pracy w korporacji czy jako przedstawiciel międzynarodowej firmy i przy okazji od niej uczyć się języka włoskiego. Jakaś ilość osób wybiera samodzielną naukę z materiałów ze ścieżkami dźwiękowymi i z internetu. W sieci znajdziemy całe portale poświęcone nauce tego języka, prowadzone przez solidne osoby.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.