Czy aby nadal można zarabiać na żywieniu ludzi?

Czy restauracja w Polsce to świetny biznes? To w sumie zależy od wielu czynników. Z pewnością nie jemy aż tak często w restauracjach co Hiszpanie, Brytyjczycy czy Austriacy, ale jeżeli nietrudno dostrzec dużo restauracji w naszych miastach, szczególnie tych dużych, w sumie można powiedzieć, iż na całe szczęście jest ostatnio coraz korzystniej. Czyli jeżeli ktoś na poważnie rozmyśla o założeniu restauracji, nie powinien sądzić, że to słaba idea!
przyprawione potrawy
Twórca artykułu: Alpha
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Należy jednakże dotrzeć do statystycznego klienta. A jeżeli przeciętny Kowalski nie zarabia dużo, na pewno czymś wielce ważnym jest to, aby strawa zasadniczo nie (sprawdź to) drenowała budżetu. Wiadoma sytuacja, wszystko swoje kosztuje, kucharze, wynajęcie lokalu, ochrona, mieszanki przypraw (mieszanki przypraw bez chemii) i cała reszta... W sumie koszty stałe są znaczne, a więc trzeba zadbać o to by nasz lokal nie był za bardzo drogi, lecz także ciężko uważać, że czymś OK jest to, aby zapominać jak niesamowicie istotnym jest wyjście na swoje. Zwłaszcza, że restauracja (zobacz restauracje łódź manufaktura) nie jest instytucją charytatywną.

Jeżeli nie będziemy umieli zarobić, w sumie nawet najpyszniejsze jedzenie - idealnie przyrządzone oraz podane, tak czy siak nie dadzą nam wiele dobra. Nie oszukujmy się - przeciętny klient lubi dużo zjeść. Pragnie, aby dodatki do mięsa oraz cała reszta nie były niewielkich rozmiarów. Choć rozmiar potrawy to w 100% subiektywne pojęcie - niektórzy przedstawiciele gastronomii uważają, iż w wielu przypadkach sytuacja jest taka, że tylko według klienta ich jedzenie jest małe, bo tak naprawdę jest w porządku. Cóż, trzeba mimo wszystko wiedzieć, iż dosyć często posiadacze restauracji jakby nie patrzeć trochę przesadzają, próbują przesadnie zaoszczędzić na własnych klientach.


Różne informacje

Gry na xbox 360

Battlefield na Xbox
Twórca artykułu: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wielu z nas przychodzi do domu po pracy czy szkole i jedną z pierwszych rzeczy do której się bierze jest uruchomienie konsoli albo komputera. Elektroniczne gry mogą wciągnąć jak magnes, i dzisiaj są jedną z najpopularniejszych rozrywek. Jest tak z tego powodu, że są bardzo wciągające, niektórzy gracze potrafią grać w gry fabularne xbox 360 przez kilka godzin dziennie, czasami zaniedbując wręcz swoje szkolne i pracownicze obowiązki. Wśród młodych wielbicieli grania z kolej dużym zainteresowaniem cieszą się najróżniejsze gry dziecięce xbox 360, które kuszą żywymi kolorami i dużą grywalnością. Obecnie można grać w różnorodny sposób.

Pamiętajmy również o odpowiedniej obsłudze kelnerskiej - niewdzięczna to fucha, lecz tak czy siak kelnerzy nigdy nie mogą zakładać, że mają prawo wykonywać swoje obowiązki w nieodpowiedni sposób (-> przeczytaj przykłady). Naturalnie - pewne błędy są w zupełności wybaczalne, przecież to tylko restauracja. Jednakże opryskliwość albo lenistwo nigdy nie są w porządku, ciężko w ogóle zrozumieć tego człowieka, który np. nie potrafi polecić strawy bądź jest najzwyczajniej niemiły.
18/06/19, 15:24:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.