Dla kogo studiowanie na kierunku nauki polityczne?

Kierunek Nauki polityczne to propozycja dla tych, którzy chcą decydować o przyszłości swojej jak też otoczenia, włączając się w życie społeczno-gospodarcze, dla zaciekawionych procesami społecznymi, ekonomicznymi i politycznymi w Polsce oraz na świecie, dla ludzi spostrzegających rolę współczesnej komunikacji społecznej w funkcjonowaniu przedsiębiorstw i instytucji, dla przyszłych ludzi mediów i reklamy.


http://www.wste.edu.pl/studia/wydzial-nauk-spolecznych
Twórca artykułu: Thacher Gallery at the University of San Francisco
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Z uwagi na szeroki wachlarz przedmiotowy studia politologiczne to także pomysł dla wypatrujących takiego kierunku kształcenia, który otworzy im wiele możliwości uzyskania ciekawej pracy, w tym prowadzenie swojej działalności gospodarczej na wymagającym rynku Europy. Absolwent kierunku posiada dokładną wiedzę na temat mechanizmów życia społecznego, politycznego oraz ekonomicznego oraz umiejętność podejmowania decyzji, gromadzenia jak też systematyzowania wiedzy, dopełniania samodzielnej, pogłębionej analizy zjawisk jak - klikaj - też procesów zachodzących w sferze publicznej. Potrafi dokonać wyboru optymalnych rozwiązań strategicznych jak też taktycznych z zakresu kłopotów krajowych, w europie i międzynarodowych.

Potrafi dostosować się do dynamicznie modernizującej się faktyczności społeczno-ekonomicznej jak też politycznej. Posiada umiejętność pracy w zespole, znajomość reguł życia społecznego a także zasad etyki zawodowej. Jest przygotowany do samodzielnego realizowania pracy w segmencie publicznym, świecie polityki, zrzeszeniach gospodarczych i społecznych, instytucjach międzynarodowych a także we współczesnym biznesie.
Absolwent ma możliwość też podjąć studia studia magisterskie. Integralną częścią studiów są lekcje warsztatowe realizowane przez przedstawicieli życia publicznego jak też krajowego i międzynarodowego biznesu, jacy osiągnęli sukcesy w swoich dziedzinach.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.