Lista najpopularniejszych gier na PC w tym sezonie

przez | 29 listopada 2022
Kocki lego od wielu lat są jedną z najczęściej kupowanych zabawek na świecie. Maluchy wręcz uwiebiają się nimi bawić, a w ostatnim czasie bardzo często kupowane są serie nawiązujące do puszczanych obecnie filmów dziecięcych. W praktycznie każdym ze sklepów zabawkowych na półkach można znaleźć przynajmniej kilka opakowań z klockami, a w większych miejscowościach są sklepy jakie sprzedają jedynie ten rodzaj klocków. Trudno się więc dziwić, że w pewnym momencie został wypuszczony film, którego głównym bohaterem są klockowe postacie, a chwilę później lego przygoda gra pc, wzorowana dokładnie na filmowym scenariuszu.

Klocki lego

Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com
W grze lego przygoda gra ps3 grający może się wcielić w postać zwyczajnego klockowego ludzika o imieniu Emmet, który nagle znajduje w sobie odwagę i wyobraźnię, o jaką nikt go nie posądzał.

Ten kluczowy artykuł przygotowywaliśmy dla Ciebie niebywale skrupulatnie. Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu i zajrzysz na naszą następną stronę.

Sterując ludzikiem trzeba rozwiązać kolejne łamigłówki i zadania, walczyć z czarnymi charakterami i poznawać nowe lokalizacje. Do wyboru dla graczy pozostaje blisko sto ludzików i 15 poziomów, przez co z pewnością nie będzie to zabawa na jedno popołudnie.

Po wiele gier komputerowych, przeznaczonych początkowo dla dzieci, sięgają także dorośli, ceniący dobrą zabawę i rozrywkę. Nie inaczej będzie z lego przygoda gra ps3, która powinna być doskonałą zabawą dla wszystkich domowników. Dzieci rzecz jasna będą miały dużo radości tworząc nowe obiekty, poszukując brakujących klocków i poznając kolejne lokacje. Dorosłym z kolei na pewno spodoba się specyficzne poczucie humoru, a także możliwości rozgrywki w trybie dwuosobowym, na dzielonym na pół monitorze. Oczywiście jak to z obecnie wypuszczanymi grami jest, również lego przygoda gra xbox 360 (zobacz najlepsze gry na xbox: ) została wydana na praktycznie wszystkie najbardziej popularne rodzaje sprzętów elektronicznych. Na sklepowych półkach jest więc dostępna wersja na komputery PC, w dalszym ciągu cieszące się dużą popularnością wśród graczy, a poza tym na kilka modeli konsola. Nabyć ją można w każdym dobrym sklepie z gra, a jej cena jest bardzo przystępna biorąc pod uwagę możliwości jakie oferuje. Na pewno powinna się znaleźć u każdego miłośnika gier komputerowych.