Co może zrobić gracz, którego nie stać na gierki na konsolę?

Jedną z najbardziej poważnych bolączek polskiego gracza, mowa tutaj o konsolach jest niewątpliwie to, że często sytuacja jest taka, iż niby gracz pragnie zakupić sobie fajną gierkę, już oczyma swojej wyobraźni widzi jak radośnie spędza wolne chwile, lecz co z tego, jeśli po prostu nie posiada zbyt dużej ilości kasy? Powszechny problem mieszkańców Polski - brak pieniędzy. Jednakowoż kłopoty finansowe nie sprawiają, że automatycznie zapominamy o własnych pragnieniach.

przykładowa gra na PlayStation4
Twórca artykułu: blogarazzo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
I fajnie, przecież tak czy siak należy się nam to, aby wreszcie grać w kapitalne gierki. I dlatego Gry na konsole Xbox One albo Playstation tak czy siak trzeba kupić - no dobrze, lecz w końcu nie wydamy całego majątku na gry, później nie starczy nam pieniędzy na jedzenie. Spokojna głowa - przecież fantastyczne gierki, również premiery, nie w każdym przypadku muszą być bardzo drogie! Często sporo kapitalnych gier kupić można drogą internetową. Bardzo dobra alternatywa dla najoszczędniejszych graczy.

A nawet takie używane gry w sumie nie są beznadziejną opcją - skoro nie są zarysowane, normalnie działają, bez zbędnych obiekcji warto je wziąć pod uwagę. Bardzo dobre są zwłaszcza, dla przeciętnego polskiego gracza, aukcje w Internecie. Jeżeli nie odnajdziemy na chociażby eBay`u przednich gierek konsolowych, to pewnie słabo szukaliśmy! Fakty są takie, że często jest tak, że za niewielkie pieniądze gracz nareszcie ma możliwość uzupełnić swoją kolekcję o wiele przednich tytułów!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.