Personal Banking, czyli dotacja dla niewielkich działalności biznesowych

Jeżeli zarabiasz znacznie więcej aniżeli przeciętna krajowa, możesz poczuć się zamożnym gościem. Zadbają o to banki, dla których jesteś rewelacyjnym klientem. Podmioty o dochodach wyższych niż 5 tys. zł miesięcznie są dla banków zyskownym segmentem rynku. Niejednokrotnie zaciągają pożyczki i używają kart, są stali finansowo i nieczęsto mają problemy z płaceniem swoich pożyczek. Dla tej grupy petentów wykreowano więc nadzwyczajną wersję usług pod tytułem personal banking.
Przedsiębiorcy przy komputerach
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nazwa personal banking ma budować ważność osób używających tych usług i uwydatniać ambicję do elitarnego zespołu najbogatszych. Co z wyjątkiem miana otrzymują petenci ze umiarkowanej półki? Osobistego doradcę i możliwość planowania osobistych spraw w odrębnych regionach w oddziałach banku. Dobrze sytuowany otrzyma własnego doradcę i obsługę personal banking bez kolejki. Kilka lat frekwencji Polski w Unii Europejskiej dowiodło biznesmenom, iż bogato wzmacnia ona wszelkie działalności idące do unowocześnienia przedsiębiorstw i podniesienia ich konkurencyjności. O środki na dotacja dla małych firm z takiego źródła mają szansę dążyć drobne i przeciętne jednostki chcące wdrożyć systemy IT popierające rządzenie firmą i konsolidację jednostek. Pieniądze na dotacje mają finansować inwestycje technologiczne pozwalające na zawiązanie i udogodnienie kooperacji pomiędzy partnerami biznesowymi, także pogłębianie konkurencyjności drobnych i średnich przedsiębiorstw na rynkach polskim i obcych (np. poprzez nabycie oprogramowania).
Przedsiębiorca zaciekawiony uzyskaniem dotacji unijnej winien zwrócić się w tej sprawie do Regionalnych Instytucji Finansujących (ich rejestr odnajduje się na stronie internetowej które udzielają darmowych konsultacji w trakcie tworzenia wniosku. Przyjmują także wykonane wnioski. O miejscu złożenia wniosku o dotacje unijne decyduje pozycja przedsięwzięcia. Wypełniając dokumentację należy to robić nadzwyczaj sumiennie, bo wszystkie omyłki dyskwalifikują wnioskodawcę. Zainteresowani mają możliwość również korzystać z fachowego wsparcia udzielanego poprzez firmy, którym zależy, żeby ich prawdopodobni interesanci posiadali pieniądze na inwestycje.


Różne informacje

Jeśli planujemy bezpiecznie piastować swoją pracę, wówczas powinniśmy się zapisać na szkolenia bhp online

Wykładowca
Twórca artykułu: Gage Skidmore
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jak wynika z licznych testowań, uskutecznionych poprzez różnego typu instytucje, trudzące się badaniem rynku pracy, niestety nadal liczebność wypadków, jakie wynikają z nieuwagi bądź nieświadomości fachowca jest niestety bardzo duża.
18/02/05, 14:07:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.