Audiobook to świetna alternatywa dla książki czytanej. Tym bardziej jak jesteś w stanie posłuchać niezwykłe opowieści

Dla każdego coś konkretnego, możemy pomyśleć, jak przeanalizujemy rynek czytelnictwa. Jeśli na myśli mamy gatunki literackie, to mamy właściwie wszystko, tak samo jest z beletrystyką czy pozostałymi typami wydawnictw, jak poradniki. Co więcej, ten rynek nie opiera się jedynie na książkach czytanych tradycyjnie, bo coraz większego znaczenia nabierają wydawnictwa elektroniczne jak e-book, czy książka mówiona, czyli audiobook. Szczególnie ten drugi rodzaj to ciekawe rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią słuchać opowieści.
audiobook
Twórca artykułu: Denise Krebs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kto z nas tego nie lubił? Słuchanie opowieści to wielka i cudowna historia naszego dzieciństwa. Czy to historie opowiadane przez dziadka i babcie, czy bajka czytana przez rodziców. To czas, gdy jeszcze nie umieliśmy czytać lub byliśmy dopiero na początku edukacyjnej ścieżki. Ale to czas jedyny w swoim rodzaju, ponieważ jako dzieci inaczej odbieraliśmy rzeczywistość, byliśmy wieloma zagadnieniami zauroczeni, ale teżwystraszeni, wzruszeni, z pewnością natomiast była dla nas bardziej barwna niż obecnie. Dzięki temu, iż sami nie musieliśmy składać literek byliśmy w stanie ustawić nasze zmysły na samą opowieść, powolutku więc zanurzaliśmy się w ten niezwykły świat. W dorosłym życiu każdy z nas stracił ten kawałek świata.

Różne informacje

W jaki sposób znaleźć odpowiedni plecak szkolny dla swojego dziecka, najważniejsze aspekty przy wyborze.

uczniowie
Twórca artykułu: www.audio-luci-store.it
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Końcówka wakacji to dla większości rodziców bardzo gorączkowy okres, bo przecież będą oni musieli przygotować dla swoich dzieci całą niezbędną wyprawkę do szkoły. A do zakupienia jest rzeczywiście sporo, bo sam komplet podręczników to wydatek co najmniej kilkuset złotych, a dochodzą przecież do tego różnego rodzaju zeszyty, pióra, długopisy i pozostałe przybory do malowania, rysowania i pisania.


Książki najczęściej czytamy, tak więc audiobook to dobry pomysł na powrót do lat dzieciństwa, na powrót do miłej czynności, jaką jest wygodna pozycja, na leżąco czy siedząca i wsłuchiwanie się w przyjemny głos lektora. Obecnie nadarza się idealna okazja, ażeby odkryć audiobooka – książka Nieśmiertelni Severskiego. Preferujesz dobre, interesujące, wciągające historie.
audiobooki
Twórca artykułu: Robert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ta pozycja książkowa Cię zachwyci. To opowieść o ekipie Konrada Wolskiego, która odkrywa ściśle tajne informacje. Dodatkowo, dotyczą one miejsca niezwykle tajemniczego, zamkniętego i nieprzyjacielskiego – Korei Północnej. Tajne informacje odnoszą się do rzekomych eksplozji ładunków jądrowych, które zostały wytworzone na terenie Iranu, czyli również w nieprzyjacielskim, niepewnym kraju. Przed ekipą niezwykle trudna misja.

Czy ocalą świat? Czy wygrają wyścig z czasem? Od samego początku do końca książki będziesz trzymany w napięciu, ponieważ akcja ulega zmianie w najmniej oczekiwanej chwili, a ponadto książka jest rewelacyjnie napisana. Nadstaw więc swoje uszy, poczuj się komfortowo i zanurz się w miłym głosie lektora. Powróć do okresu dzieciństwa, kiedy jako dziecko z wielką uwagą, z rumieńcami na twarzy słuchałeś niezwykłych opowieści.
19/04/08, 11:18:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.