Najnowszewiadomości o grach komputerowychOgólnie o współczesnych konsolach możemy powiedzieć, że są ośrodkami zabawy - popularne gry na konsolę. Gry, które są w nich zainstalowane, oferują rozrywkę każdemu, począwszy od wielbicieli sportu, po wielbicieli książek Fantazy. Zatem, mamy możliwość kierować drużyny futbolowe i to najlepsze na świecie, można również potańczyć czy powalczyć jako komandos. Unowocześnił się także sposób sterowania grą. Tradycyjne dżojstiki zastąpiono
konsola
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/
kontrolerem ruchu. Oczywiste jest, że produkuje się wiele typów tychże urządzeń. Prawie wszystkich tych maszyn nie da się uaktualnić, zatem każdy nowy soft oznacza nowe urządzenie. Na kontynencie europejskim wartość rynku gier na konsole oblicza się na czterdziestu miliardów Euro w 2014 roku, co równa się 170,4 mld PLN.

Segment ten bardzo szybko rośnie. Prognozuje się, że w następnym roku wzrośnie aż o 40 procent, czyli przekroczy 60 mld Euro. Poszerzył się też krąg użytkowników. Co zadziwiające, dużą część z nich stanowią dojrzali ludzie, panie po trzydziestce i panowie w wieku ok. 40 lat. W Rzeczypospolitej rynek ten wynosi ok. 320 mln. Euro. Aktualnie trendy są konsole firmy Microsoft, które reagują na ruch. Podczas gry konsola może zrobić graczom zdjęcia z których można później się pośmiać, może uczyć nas tańczyć, pomaga ćwiczyć. Jest możliwość bawić się z towarzyszem.
14/08/18, 13:55:15
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.