Wagi pocztowe:

Określanie wagi produktów jest wyjątkowo ważne na poczcie i w innych tego rodzaju miejscach. Paczuszkę czy list trzeba zważyć przed rozesłaniem. Jest to tak wyjątkowo ważne, bowiem w szeregu przypadkach od masy zależy zapłata za tego typu usługę. Dlatego w urzędach pocztowych i tym podobnych wagi pocztowe są niezbędnym sprzętem.

waga apteczna
Na podstawie danych z: www.wagi-elektroniczne.pl
Sklep oferuje parę modeli takich urządzeń, wywodzących się od niezawodnych europejskich producentów. Różnią się one od siebie przykładowo patrząc się na rozmieszczenie miernika wagowego. Niektóre z nich są swoiście scalone z nim i kojarzą się z tradycyjną wagą platformową, w innych przypadkach miernik i szalka znajdują się osobno, połączone kablem lub przy pomocy słupka.

Wagi z mniejszym maksymalnym obciążeniem mają zastosowanie w określaniu masy listów oraz mniejszych paczek. Najbardziej rozpowszechniona jest tu waga listowa od wagi-elektroniczne.plwaga listowa od AXIS. Posiada dwa wyświetlacze LCD, w tym jeden usytuowany został na słupku. Jej maksymalne obciążenie równa się 2000 g, a działka odczytowa d=e=1 g. Jej niewątpliwym atutem jest praca w jednym z dowolnych trybów: ważenie, dodawanie ważeń, obliczanie sztuk lub ważenie procentowe. Prócz tego wyposażona w nierdzewną szalkę.

Pracom z większymi przesyłkami dedykowana jest waga paczkowa AXIS z możliwością określania wagi produktów nawet do 75 kg. Jej działka odczytowa równa się d=50 g. Zaopatrzona w cztery czujniki tensometryczne, co daje pewność precyzyjnego i dokładnego ważenia. Całkowita budowa jest polakierowana, co dodaje jej wizualnie schludności i współczesności.

Różne informacje

Z jakiej przyczyny praca jest dla nas taka istotna

Poszukiwanie pracy
Twórca artykułu: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W życiu dorosłego człowieka jedną z ważniejszych rzeczy jest profesja. Zapewne gros czytelników pomyśl teraz o tym iż za chwilę będzie o tym, jak długi czas w niej spędzamy. Niewątpliwie jest to prawdą ale ważniejszy jest fakt, że praca ludziom przynosi więcej niż tylko środki pieniężne. Jesteśmy tak poprzez cywilizację stworzeni, iż mniemamy (całkiem słusznie), iż jeśli ktoś może pracować zaś nie czyni tego jest to postępowanie nie do zaakceptowania najdelikatniej mówiąc.


sklep wagi-elektroniczne.pl wagi pocztowesklep wagi pocztowe proponuje też inne modele wag pocztowych firm OHAUS, AXIS a także KERN. Są one również bezawaryjne i wrażliwe.
Na podstawie danych z: Wagi-elektroniczne.pl
Twórca artykułu: A.Z.
18/07/11, 22:00:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.