Gry – rozrywka na co dzieńRekomendowane gry na PC do zagrania w wolny wieczór

przez | 22 grudnia 2021
W dzisiejszych czasach gry pełnią już w gruncie rzeczy nieodłączną rolę w kształtowaniu się poglądów w związku z rzeczywistością oraz jej odczytywania przez młodzież. Zbyt przesadnym nie będzie stwierdzenie, iż to po części między innymi przez użytkowanie gier mamy możliwość kształtowania sporej ilości aspektów naszego charakteru. Nieprawdziwe jest zdanie, że gry nie dają nic pozytywnego – na rynku jest wiele pozytywnych gier, które sporo mogą nas nauczyć. Nawet gra w której chodzi tylko strzelanie lub walka uczy nas zręczności. Przedstawiamy kilka przykładów ciekawych opcji.

postacie Call of Duty

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to pewna odmiana dla FPS-ów w których strzelanie do innych ludzi stanowi jedyną fabułę. W grze wcielamy się w rolę rolnika, który dba o swoją farmę. Możemy zarządzać rolą, po pierwsze zbieramy pieniądze za pośrednictwem zadań takich jak sianie i zbieranie plonów. Poza tym mamy możliwość hodować bydło. Farme naszą wciąż rozwijamy poprzez zyskiwanie nowocześniejszych urządzeń. Farmą może się opiekować dwóch graczy dzięki trybowi multiplayer.

Battlefield 3 jest gra w którą mamy możliwość grać samodzielnie, oraz z przeciwnikiem w trybie multiplayer. W trybie dla jednej osoby mamy możliwość uczestniczyćw sporej ilości wyjątkowych i ciekawych misjach, które transportują gracza do Stanów Zjednoczonych , Europy oraz między innymi na Bliski Wschód.. Stajemy się między innymi świadkami masywnego trzęsienia ziemi.

Przekonaj się, że taka wskazówka z witryny nie umknie Twej uwadze, ponieważ nakreśla dokładnie tego rodzaju tematykę, co artykuł, który dokładnie w teraz widzisz.

W wielu misjach niezwykle często prowadzimy walkę u boku innych żołnierzy oraz mamy przyjemność korzystania z nowoczesnego sprzętu wojennego. Więcej o wymienionych grach tu – Symulator Farmy.

Przedsiębiorstwo EA Sports z każdą nową FIF-ą zasypuje nas nowymi rozwiązaniami. FIFA 12 zachęca nas do siebie sporymi dotąd niewprowadzanymi możliwościami – sporoaspektów rozgrywki ma możliwość nas zaskoczyć. Porównując ze starszą opcją jest dużo bardziej rozbudowana i wzbogacona o wiele interesującychmożliwości. Interesująco o grach także tu: Call of Duty Modern Warfare 3 na

Jeśli lubisz strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 będzie stanowić dla Ciebie ciekawą grę. Jest to kontynuacja wcześniejszych gier Call of Duty: gra to ciągłe starcie żołnierzy, głównie na zwalczaniu wrogich armii. W grze bitwa ma miejsce w kilku obszarach na Ziemi – od Ameryki aż po Niemcy.