Stylizacja idealna? Sukienka z paskiem i czarne muszkieterki. Dlaczego?

Styl zmienia się każdego roku, jednakowoż również raz na jakiś czas powraca. Należy więc posiadać w szafie ubrania dłużej aniżeli jeden rok.


muszkieterki czarne
Twórca artykułu: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie danych z: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
sukienka z paskiem
Twórca artykułu: Bitterroot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Potrafią się bowiem przydać. W dzisiejszych czasach prosperuje bardzo wiele stoisk, w jakiś możliwość wyboru rzeczy jest ogromny. Każdy posiada możliwość, aby wyszukać coś konkretnego dla siebie. Rynek ciuchów jest także urozmaicony cenowo. Ubrania od projektanta zaczynają się od kilku tysięcy złotych, zaś ubrania ze zwykłego sklepu to ceny wynoszą około 50 złotych uzależnione od tego, czego konsument szuka. Jakiego rodzaju rzeczy nabywane są najczęściej? Zazwyczaj każda Pani w swojej szafie ma co najmniej jedną garsonkę i wiele spodni. Dość powszechna jest sukienka z paskiem głównie dla Pań, które nie posiadają dobrze zaznaczonej talii i chcą ją w taki sposób podkreślić. Niedużo jest albowiem kobiet, które posiadają figurę pozbawioną szkopułów, dlatego próbują przez dodatki sprawić, aby przypominała tradycyjną gruszkę. Innym detalem stylizacji są jeansy. Bardzo dobrze noszą się te z wyższym stanem. Potrafią bowiem podobnie, jak w kwestii sukienki zaznaczyć kobiece wdzięki. Dodatkowo wystarczy nabyć czółenka, albo inne buty na obcasie, zazwyczaj także w okresie jesienno-zimowym Panie z ochotą nabywają wyższe buty. I nie chodzi tu o koturny. Czasami kozaki potrafią sięgać za kolano. Rodzajem takiego obuwia są muszkieterki. Obuwie kupowane jest w różnych kolorach, zwykle jednakowoż kupowane są tradycyjne odcienie brązu. Muszkieterki czarne cieszą się uznaniem konsumentek od wielu lat. Tworzą dodatek niemalże wszystkich stylizacji i podkreślają kobiece walory.


Kiedy więc nasza szafa jest zaopatrzona we wszystkie nieodzowne dodatki, czego pragnąć więcej? Warto rozwijać zdolność łączenia różnych ubrań, tak, by całość tworzyła swoistą kompozycję, natomiast mimo wszystko nie bywa to takie proste.
17/12/04, 10:21:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.