Którą kupić koszulę męską? Na jakie kwestie zwracać uwagę? Jaki mamy wybór, ażeby wybrać jak najlepiej?

Modne koszule męskie? Jak je porządnie dopasować do naszego ciała czy naszej postury? No tak, na pewno trzeba nam dobrego sklepu z koszulami. Ale co poza tym?
mężczyzna
Twórca artykułu: Kavian Borhani
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Niewątpliwie, tez nasz gust i podejście do całej sprawy zakupu koszuli, to znaczy, co pragniemy na siebie założyć, jaki mamy styl ubierania, jakie potrzeby oraz to, do czego nam jest dana koszula niezbędna. Jak markowa to raczej wiadomo w jakim celu, lecz czasem są to przeróżne wydarzenia. Czym innym jest przecież randka czy wydarzenia biznesowe. W inny sposób też się ubieramy na co dzień, ale dlaczego nie elegancko? Warto tak prezentować się zawsze. Czy wiemy jednak, jak kupić, tak aby koszula leżała na nas znakomicie? Jeżeli masz z tym problem, rozwiązanie znajdziesz poniżej.

Różne informacje

Najnowszewiadomości o grach komputerowych

gry
Ludzie grali w gry od zarania dziejów. Jest to metoda na relaks, a czasem współzawodnictwo. Jedną z najstarszych gier znanych człowiekowi jest gra królewska. Pierwsze zapisy o tejże rozrywce pochodzą z IV wieku z Persji, dokąd to szachy przybyły z Indii. Gramy również w innego rodzaju gry, przykładowo wspomnę tylko domino, gry w kości, czy piłkę nożną.


By koszula - dla przykładu tego rodzaju: koszule męskie na topie - była znakomita, przy jej doborze powinno się pomyśleć o najistotniejszych zasadach. Są nimi rozmiar całościowy, obwód kołnierzyka oraz nasz wzrost. Koszula jest należycie dopasowana, jeżeli po obu stronach ciała zostają około 2 cm wolnej przestrzeni. Poza tym, ważne jest by nie wydostawała się ze spodni po podniesieniu rąk powinna sięgać najmniej 20 centymetrów poniżej naszej talii. Dodatkowo, zapięty kołnierzyk nie może ograniczać ani też pozostać nadto luźny – od naszej szyi musi go dzielić przestrzeń na szerokość 1 palca. Żeby mieć pewność, że wybrana modna koszula męska leży
mężczyzna
Twórca artykułu: Alexander Nie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
porządnie, wykonaj kilka lekkich skrętów głową. W prawo, w lewo, w górę, w dół. Rękawy nie powinny być zanadto obszerne, a mankiety zbytnio szerokie. By to sprawdzić, spróbuj przełożyć dłoń przez zapięty mankiet. Kiedy przejdzie swobodnie, jest za obszerny. Następnym wyznacznikiem należytego dopasowania doskonałej koszuli są szwy które znajdują się na ramionach, jakie jak sama nazwa wskazuje, powinny się znajdować dokładnie w tymże miejscu.

Jeśli są ulokowane nader nisko, koszula jest zbyt duża, a gdy są za wysoko – będzie ona faktycznie za mała. O charakterze koszuli rozstrzygają również kolory i wykończenia. Barwy uniwersalne, które zaliczymy do klasyki formalno-biznesowej to biel oraz jasny błękit i róż, ewentualnie blada zieleń. Bezpiecznym doborem będzie koszula gładka, choć można ja wymienić na rodzaj zdobiony delikatnym wzornictwem. Wybierając krawat najłatwiej jest kierować się zasadą ton w ton, która wymaga, by dodatek był w utrzymany w odcieniu trochę ciemniejszym niż sama koszula. Przy doborze należy zwrócić także uwagę na sam kołnierzyk. Klasyczny, to znaczy prosty jest wąski oraz wymaga podobnego węzła. Włoski posiada szerszy rozstaw skrzydełek oraz pasuje do dużych węzłów, zaś kołnierzyk amerykański jest nieco mniej formalny przez wzgląd na guziczki, które spinają skrzydełka z koszulą. Dla zainteresowanych tematem więcej można odszukać w tym miejscu: sklep z koszulami męskimi.
17/08/18, 07:26:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.