Gry

W obecnych czasach wiele dzieci dostaje gry. Nie jest istotna okazja, najważniejsze, że gra jest najnowsza i dopasowana do gry na najnowszej konsoli. Oczywiście wielu ludzi gra również w różnego rodzaju gry na smartfonach jak i tabletach, albo po prostu na laptopach. Ale ostatnimi czasy niesamowicie powszechne są konsole do gier. Tak, więc każdy dzieciak chciałby, żeby rodzice kupili mu taką zabawkę. Konsole są drogimi gadżetami, więc dziecko powinno sobie zasłużyć na taki prezent.
gra komputerowa Diablo
Twórca artykułu: Corey Marshall
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Chyba, że konsola staje się urządzeniem, które pozwala na lepsze funkcjonowanie całej rodziny, wtedy rodzice prędzej kupią nową konsolę i dadzą dziecku czas na granie. Poza grami komputerowymi, czyli wirtualnymi wszelkiego rodzaju warto zainwestować w gry planszowe. Tyle się obecnie mówi o tym, że rodzicom brakuje czasu dla swoich pociech. A rzeczywistość wygląda tak, że rodzice wieczorem oblegają TV a dziecko przed komputerem. Dlaczego? Bo nie umiemy już wspólnie spędzać czasu. M.in. z tego powodu naprawdę dobrze zainwestować w jedną z gier planszowych i spędzić przy niej, choć 2 godziny w trakcie tygodnia, takie gry na pewno polepszą się relacje w rodzinie. Polecamy: gry do pobrania na Xbox 360.

Świetna rozrywka dla ludzi w każdym wieku

Kto z nas nigdy nie grał w żadna grę, palec do budki? Jak widać nikt się nie odezwał. Nasi dziadkowie mieli karty, my posiadamy laptopy. Chociaż trzeba przyznać, że najczęściej dużo radochy dają te gry, gdy obok są inne osoby. Z tego powodu nadal bardzo popularne pozostały gry planszowe i ciekawe gry towarzyskie, które sprawdzają się podczas spotkań ze znajomymi. Gry komputerowe są naprawdę fajne, ale jedynie wtedy, gdy przychodzi nam siedzieć w pojedynkę. Choć czasem można usiąść przy konsoli i zagrać w coś z kumplem przy browarze (przykład: strona na temat).


Różne informacje

Nowoczesne zabawy to przede wszystkim gry komputerowe oraz strategiczne.

granie w pasjansa na komputerze
Twórca artykułu: Wikilogia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W gry gra prawie każdy, mali a także duzi. Najprawdziwszy geek, czyli pasjonat, może wybrać te najmocniejsze iloraz najciekawsze, a na rynku jest ich niewątpliwie sporo i co jakiś czas pojawiają się nowe. Żeby dobrze poklasyfikować gry, można zwrócić uwagę bardzo wiele czynników. Są na przykład gry klasycznie ruchowe, chociażby piłka nożna, czy umysłowe, jak warcaby, a jeszcze hazardowy, czyli poker. Można również rzec, że sporo gier łączy dwie, albo nawet wszystkie te kategorie. A podstawową regułą, która łączy gry to to, że się w nich rywalizuje, i one jedne ćwiczą w przyzwoitej konkurencji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.