Oprawy na fotografie w niskich cenach.

W naszym sklepie online najlepsza w Polsce oferta ram z drewna, z plastiku, skórzanych, antyramek itp. Oferujemy ramki na zdjęcia, certyfikaty, prace artystyczne i wiele innych. W tym miesiącu oferujemy w okazyjnych cenach, następujące ramki na zdjęcia:

http://www.fabrykaform.pl/ramki_i_stojaki_na_zdjecia-k399.html
Twórca artykułu: Tabasco PR
Na podstawie danych z: Tabasco PR
RAMY Z DREWNA ZWYKŁE - stworzone w całości z drewna; dostępne w czterech kolorach do wyboru - naturalnym, brązowym, ecrue oraz czarnym; do kupienia wraz z zawieszkami pionowymi i poziomymi.

Różne informacje

Plecaki filmowe

Plakat z filmu
Twórca artykułu: 7th Street Theatre Hoquiam, WA
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Znajomości w otoczeniu bliskich to rzecz ważną, którą mogą dziś pomóc zagwarantować znakomite a, także znane filmowe dzieła. Pomoże zapewnić ją dla przykładu znakomity gadżet filmowy. Mogą tu zaliczać się choćby przedmioty tego typu jak portfele filmowe lub też najrozmaitsze interesujące przedmioty, związane ze znanymi oraz lubianymi produkcjami kinowymi. Jak jednak je wybierać i gdzie właściwie łatwo da się je nabyć? Świetnie nieco się orientować się w tego typu tematyce, żeby prosto jak również prosto dokonywać zakupów, nie tracąc przy takim wielu godzin bezcennego czasu na szukanie właściwych modnych przedmiotów, jakie oczarują przyjaciół?


RAMKI DREWNIANE POSTARZANE - w całości wykonane z naturalnego drewna; ramy dostępne w odcieniach ecrue, kasztanu, czerni - przecierane, lekko bielone; produkt wykonany współcześnie, celowo postarzony - na tym polega cały jego urok; ramy te dodadzą luksusu i stylu każdemu wnętrzu.

RAMKI SZKLANE - całkowicie wykonane ze szkła; czar tego materiału nada niezapomnianym chwilom i ważnym dla nas osobom, szczególnego uroku i charakteru; struktura ramek, składa się z 2 szklanych powierzchni, umożliwiających wsuniecie między nie jednego lub 2 zdjęć.

RAMKI SKÓRZANE - eleganckie ramki do zdjęć z ciemnobrązowej skóry ekologicznej łączonej z zamszem i jasnymi przeszyciami; za sprawą przymocowanym podstawkom nadają się do postawienia na komodzie czy biurku; kolor produktu w świetny sposób eksponuje zdjęcia zrobione w sepii lub (poszerzone informacje pod linkiem) klasyczne czarno-białe. RAMKI GIPSOWE - dostępne w 4, uroczych pastelowych kolorach: żółtym, różowym, niebieskim i zielonym, dzięki nim najciekawsze momenty z życia zostaną zatrzymane, postawione na komodzie albo powieszone na ścianie w dekoracyjnych ramach z wzorem róży; produkt wykonany jest z wapnia i solidnego - polyresinu (żywicy), używanej w warsztatach rzeźbiarskich i przy produkcji mebli artystycznych.

RAMKA PLASTIKOWA - piękna, pomysłowa ramka ścienna, wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym, o kształcie serca; przyjemna dla oka pastelowa kolorystyka; rama bardzo stylowo prezentuje się w każdym pomieszczeniu.

MULTIRAMKI - to specjalne zestawy ram na zdjęcia, które przy odpowiednim ułożeniu fotografii tworzą jedną całość - http://fabrykaform.pl/ramki_i_stojaki_na_zdjecia-k399.html?marka=38. Dobrym pomysłem jest takie ułożenie zdjęć, aby relacjonowały one istotne wydarzenia z życia - takie jak urodziny lub święta; można kupić gotowe zestawy lub ułożyć swój własny i niepowtarzalny wzór.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.