Należysz do organizacji harcerskiej? Potrzebne wyposażenie dostaniesz w internetowej składnicy harcerskiej

Jesteś członkiem organizacji harcerskich bądź skautowych? Niezbędne ci stosowne umundurowanie, akcesoria oraz sprzęt, bez którego nie można się obyć w trakcie planowanych eskapad? Składnica harcerska online to świetne miejsce na takie zakupy. Co możemy tam znaleźć?

Przede wszystkim wspomniane powyżej umundurowanie, w skład którego zaliczają się bluzy, spódnice, spodnie oraz spodenki, nakrycia głowy, a także fartuchy. Umundurowanie powinno być wyprodukowane z najwyższej jakości, oddychającej tkaniny. Dzięki temu harcerze mają uczucie wygody, a ubranie nie blokuje ich ruchów. Jeśli tkanina jest porządna, mundurek nie spierze się w praniu, ani się nie skurczy.

składnica harcerska wgl.pl
Twórca artykułu: Leslie Science & Nature Center
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Należy też pamiętać o beretach harcerskich, które są dostępne w wielu kolorach i chustach, których barwa zależy od drużyny, do jakiej należymy. Chusty mają kształt trójkąta, a dzięki bogatej kolorystyce każdy zakupi odpowiedni produkt. Harcerze wielokrotnie udają się na biwaki, zatem należy też wyposażyć się w niezbędny ekwipunek.

Różne informacje

Które rockowe zespoły są dziś wybitnie popularne?

Rockowa gwiazda
Twórca artykułu: Charl Pantaleon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie da się zamaskować faktu, że niezmierny wpływ na nasze życie ma muzyka. To właśnie dzięki niej jesteśmy w stanie w wielu przypadkach rozwinąć nasze skrzydła oraz bez wątpliwości zrelaksować się. W dniu dzisiejszym istnieje oczywiście wiele stacji radiowych, dzięki którym wydajnie rozwiniemy nasze perspektywy muzyczne.


Namioty zazwyczaj są zagwarantowane, ale musimy kupić dobry plecak, w w jakim schowamy wszystko, co będzie nam niezbędne. Z pewnością nie obejdziemy się bez karimaty, menażki na wodę, śpiwora, chroniącego przed zmarznięciem w nocy, latarki oraz kubka. Harcerze często też mają nieduże scyzoryki, a na spacery po lesie przydatny będzie kompas. W drużynie nauczą się nimi posługiwać i nigdy się nie zgubią. Składnica harcerska online proponuje oprócz tego sporo dodatków, m.in. plakietki z godłem kraju albo srebrne guziki - sklep WGL.pl
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.