Doceniajmy gry?

przez | 9 lipca 2021
Artykułów na temat gier na konsole na pewno każdy przeczytał w czasie życia od zatrzęsienia. Jednakże tak można powiedzieć o niemal każdej dziedzinie naszego życia, która jest na tym świecie od co najmniej dziesięciu lat.

Xbox One

Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
No cóż, zbyt wiele odkrywczych przemyśleń dotyczących grania na konsoli tak czy siak nie da raczej rady zapodać, lecz jeżeli kogoś zainteresowały całkiem ciekawe informacje z niezwykłego świata gier, niech zaznajomi się z zawartością owego tekstu, a z pewnością nie będzie narzekał, twierdził, że tylko stracił swój czas. Spokojnie: autor tych wypocin bardzo dobrze zdołał poznać wyścigi na PSP, wyścigówki oraz inne gatunki, zatem nie jest jakimś nowicjuszem, który nie posiada nawet minimalnej wiedzy dotyczącej gierek konsolowych. Miejmy małą nadzieję, że zawartość tekstu nie będzie zbytnio hermetyczna.

No wiadomo: to coś zrozumiałego, iż nie we wszystkich przypadkach trzeba orientować się chociażby jakie gry wyścigowe PSP są teraz na czasie. Mocno cieszy, że wśród Polaków coraz mniej często można dostrzec persony, które całkowicie nie zwykły się interesować gierkami. Naturalnie nikt nie uważa, iż gry są konieczne, są nieco ambitniejsze formy spędzania wolnego czasu, lecz no przynajmniej nie deprecjonujmy ich.

Jakby nie (link) patrzeć tylko całkowity ignorant twierdzi, iż wszyscy gracze tracą tylko na grach swoje życie. Sporo w takich twierdzeniach hipokryzji, bo w końcu sporo osób, co prawda poddaje krytyce graczy, ale sami chociażby marnują multum wolnego czasu na pozbawionym sensu surfowaniu po Internecie. Fakty są takie, że umiejętnie przygotowane produkty, na przykład najlepsze gry strategiczne, to na pewno coś fantastycznego.

Cieszy jeżeli przynajmniej jedna z takich osób, które były sceptycznie nastawione do świata gier nareszcie zdoła się jakoś przekonać. Oczywiście mamy prawo do swojego zdania, ale czyż nie jest tak, że należałoby mówić z sensem? Doceńmy choćby gry strategiczne psp, ponieważ jakby nie patrzeć dobra strategia daje lepsze efekty umysłowe, aniżeli przykładowo szachy

.