Billboardy - metoda na zostanie zuważonym przez setki ludzi

Promocja dźwignią sprzedaży - prawda wiadoma wszystkim. Im większa ilość osób zobaczy usługę, tym więcej będzie miała możliwość na zakup. Dlatego strategiczne jest umiejscowienie reklamy, jak i jej wielkość. Skąpiąc na promocję wstrzymujesz triumf swojego wyrobu.


Reklama
Twórca artykułu: ING Group
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wpadaj w oczy - umieść reklamę na billboardzie

Billboardy to wielkie oświetlane plansze na których umieszcza się afisze promocyjne. Dużym kalibrem wyróżniają się billboardy (na przykład: daily motion). Ani jedna osoba nie przejdzie obok nich obojętnie. Jej gabaryty zapewniają, że tysiące przechodniów co dzień będą napotykać się na nasz artykuł. Dzięki temu marka zacznie być sławna, a grupa potencjalnych kontrahentów rozbuduje się. Lotne slogany marketingowe usytuowane na billboardzie mogą przerodzić się w tak mocno kultowe, że przejdą do historii, będą skwapliwie przywoływane, co jeszcze bardziej umocni sytuację firmy na rynku. Interesującym adresatów zabiegiem jest seria reklam, kiedy na pierwszym zamieszczono by pytanie, a dopiero potem reakcję. W przeszłości znany był kazus, kiedy pewna marka wykupiła dwa billboardy obok siebie. Na jednym umieściła zmyśloną zdarzenie będącą pragnieniem sporu osób, a na drugim udostępniła raklamę swojej firmy, która to marzenie spełniała - jest to świetny pokaz kreatywności!

Reklama
Twórca artykułu: FaceMePLS
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zaplanuj kampanię reklamową i wydzierżaw billboardy

Dużo przedsiębiorstw trudniących się dzierżawą billboardów skłonnych jest wesprzeć w przygotowaniu kompleksowej operacji marketingowej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.