Jak się promować? Czy tylko w sieci czy dobrze skorzystać z reklamy zewnętrznej? Na pewno warto tak działać

Obecnie rzeczywiście ciężko się wypromować. Jaki jest najważniejszy powód takiej sytuacji? Wydaję się, że jest tak przede wszystkim przez szeroką dostępność różnych produktów i związaną z tym promocją.


billboard
Twórca artykułu: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Z tego względu bardzo trudno przebić się ze swoim przekazem, zwłaszcza, iż wiele firm stosuje identyczne środki. Najwięcej firm korzysta z promocji w sieci, jednakowoż jak się okazuje nie można przesadzać. Ponieważ cały budżet przeniesiony na działania w internecie to może być za dużo, warto jednakże skupić się na reklamie zewnętrznej. Outdoor to zazwyczaj reklama wystawiona w przestrzeni miejskiej i pozamiejskiej (przykładowo: reklama na swarzęckim tesco|reklama na szamotułskim tesco|reklama na tesco w szczawnie zdroju).

Jest prezentowana na szczególnie do tego celu wybranych nośnikach reklamowych, a więc są to billboardy, tablice reklamowe, citylighty, słupy ogłoszeniowe. Są również zamieszczone na nośnikach, przykładowo na wiatach przystankowych lub kioskach. nietuzinkowe pomysły w tego typu reklamie to produkcja spotów reklamowych (pod tym łączem: http://dawidwoznica.com/) ambientowa,przykładowo oklejanie budynków czy reklama wielkoformatowa, przy pomocy form w trójwymiarze (kliknij tutaj). Outdoor to akcje reklamowe, tak zwane ATL, czyli Above The line. Są to akcje tworzone poprzez
reklama zewnętrzna
Twórca artykułu: Mikey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
dostępne środki masowego przekazu.

W odróżnieniu od innych mediów, takich jak czasopisma czy programy telewizyjne, outdoor przenosi tylko treść reklamową. najmodniejsze nośniki reklamy działającej na zewnątrz, to billboardy, citylight, reklama pneumatyczna i reklama (oferta produkcji spotów reklamowych) wielkoformatowa. Billboard to dość popularna nazwa ogromnych tablic, które są używane do zaprezentowana plakatów reklamowych. Takie reklamy zwykle można zobaczyć przy drodze poza miastami. zazwyczaj widziane są oświetlone, aby zapewnić właściwą widoczność plakatu nocą. zwykle spotykane wymiary to 6x3, czyli tak zwany cityboard.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.