Usługi pozycjonowania szansą dla Twojego biznesu na zaistnienie w Sieci

przez | 17 listopada 2021
Spółka Artefakt od 2005 roku specjalizuje się w promocji w Internecie, a od 2008 roku w wyniku połączenia z firmą Kombinet, również tworzeniem serwisów www. W tym czasie firma zrealizowała wiele skutecznych kampanii promocyjnych serwisów internetowych i sklepów internetowych oraz zbudowała mnóstwo funkcjonalnych i ładnych serwisów internetowych.

Strona internetowa

Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com

Pracownicy firmy to zespół profesjonalistów, którzy starają się być na bieżąco z nowinkami z branży. Dzięki dużemu doświadczeniu umieją oni dobrać narzędzia (producent maszyn górniczych) zarówno efektywne jak i bezpieczne dla reputacji klienta. Duża pomysłowość i profesjonalizm w pracy gwarantuje efektywne i opłacalne rezultaty. Artefakt oferuje usługi pozycjonowania, ePR, promocji, doradztwa oraz budowania stron i sklepów internetowych.

Pozycjonowanie stron www w Internecie zawiera takie operacje jak dobór fraz kluczowych, analizę serwisu, przedstawienie zaleceń optymalizacyjnych i stopniowe zwiększanie popularności serwisu. Jest to propozycja dla organizacji chcących zbudować lub wzmocnić swoją pozycję w branży.

Opublikowany się w innym tego typu serwisie wpis niewątpliwie także Cię zaciekawi – to ważny tekst (http://a-pro.pl/sklep-elektryczny/) mówiący o opisywanej kwestii.

Więcej znajdziesz tu: pozycjonowanie stron artefakt.pl.

witryna www

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Kampanie promocyjne w Google Adwords z zastosowaniem reklamy kontekstowej, graficznej i video marketingu to promocja w ramach linków płatnych w wyszukiwarce Google lub na wielu stronach współpracujących z Google. To rozwiązanie jest godne polecenia do promocji usług incydentalnie wpisywanych w wyszukiwarce (np. niszowych produktów).

Usługi doradcze Artefakt to opcja dogłębnej oceny aktualnego stanu strony WWW, opracowania rekomendacji optymalizacyjnych oraz ewaluacja ruchów konkurencji w Internecie. Jest to dobry start dla firm, które nie maja pewności jakimi narzędziami promować swoją stronę WWW w Internecie.

W wyniku wspólnego działania specjalistów z dziedziny marketingu internetowego firmy Atrefakt oraz programistów i grafików z firmy Kombinet powstała oferta projektowania i wdrażania serwisów internetowych pod każdym względem funkcjonalnych i zoptymalizowanych. Dobrze wykonany serwis internetowy to ułatwiony start w Internecie.


Wyświetl większą mapę