Audiobook to świetna alternatywa dla książki czytanej. Tym bardziej jak jesteś w stanie posłuchać niezwykłe opowieści

przez | 20 lipca 2022
Dla każdego coś konkretnego, możemy pomyśleć, jak przeanalizujemy rynek czytelnictwa. Jeśli na myśli mamy gatunki literackie, to mamy właściwie wszystko, tak samo jest z beletrystyką czy pozostałymi typami wydawnictw, jak poradniki. Co więcej, ten rynek nie opiera się jedynie na książkach czytanych tradycyjnie, bo coraz większego znaczenia nabierają wydawnictwa elektroniczne jak e-book, czy książka mówiona, czyli audiobook. Szczególnie ten drugi rodzaj to ciekawe rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią słuchać opowieści.

audiobook

Autor: Denise Krebs
Źródło: http://www.flickr.com
Kto z nas tego nie lubił? Słuchanie opowieści to wielka i cudowna historia naszego dzieciństwa. Czy to historie opowiadane przez dziadka i babcie, czy bajka czytana przez rodziców. To czas, gdy jeszcze nie umieliśmy czytać lub byliśmy dopiero na początku edukacyjnej ścieżki. Ale to czas jedyny w swoim rodzaju, ponieważ jako dzieci inaczej odbieraliśmy rzeczywistość, byliśmy wieloma zagadnieniami zauroczeni, ale teżwystraszeni, wzruszeni, z pewnością natomiast była dla nas bardziej barwna niż obecnie. Dzięki temu, iż sami nie musieliśmy składać literek byliśmy w stanie ustawić nasze zmysły na samą opowieść, powolutku więc zanurzaliśmy się w ten niezwykły świat. W dorosłym życiu każdy z nas stracił ten kawałek świata.

Książki najczęściej czytamy, tak więc audiobook to dobry pomysł na powrót do lat dzieciństwa, na powrót do miłej czynności, jaką jest wygodna pozycja, na leżąco czy siedząca i wsłuchiwanie się w przyjemny głos lektora. Obecnie nadarza się idealna okazja, ażeby odkryć audiobooka – książka Nieśmiertelni Severskiego. Preferujesz dobre, interesujące, wciągające historie.

audiobooki

Autor: Robert
Źródło: http://www.flickr.com

Ta pozycja książkowa Cię zachwyci. To opowieść o ekipie Konrada Wolskiego, która odkrywa ściśle tajne informacje. Dodatkowo, dotyczą one miejsca niezwykle tajemniczego, zamkniętego i nieprzyjacielskiego – Korei Północnej. Tajne informacje odnoszą się do rzekomych eksplozji ładunków jądrowych, które zostały wytworzone na terenie Iranu, czyli również w nieprzyjacielskim, niepewnym kraju.

Zobacz, że proponowana witryna (http://www.nihilnovistudio.com/woski) ma użyteczne dane, które są cenne – one Cię bezsprzecznie całkowicie pochłoną. Kliknij tutaj!

Przed ekipą niezwykle trudna misja.

Czy ocalą świat? Czy wygrają wyścig z czasem? Od samego początku do końca książki będziesz trzymany w napięciu, ponieważ akcja ulega zmianie w najmniej oczekiwanej chwili, a ponadto książka jest rewelacyjnie napisana. Nadstaw więc swoje uszy, poczuj się komfortowo i zanurz się w miłym głosie lektora. Powróć do okresu dzieciństwa, kiedy jako dziecko z wielką uwagą, z rumieńcami na twarzy słuchałeś niezwykłych opowieści.