Co znaczy, iż hotel oferuje najbardziej profesjonalną jakość? Czym się powinien wyróżniać? Co jest najważniejsze dla gości?

przez | 9 lipca 2021
Bardzo komfortowe, ekskluzywne pokoje, najwyższych lotów praktyki hotelarskie, komfortowe sale konferencyjne, tradycja i pewność wygody. Tego typu cechy możemy sobie życzyć od najbardziej profesjonalnych hoteli. W takich miejscach możemy poczuć się jak w domu, a nawet jeszcze bardziej komfortowo.

klik

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Spośród niezwykłej oferty brakuje jednak takich hotelów z prawdziwego zdarzenia, gdyż niekiedy w ślad za opinią nie idzie odzwierciedlenie w normalnym życiu. Na szczęście w tej ofercie można odnaleźć interesujące hotele konferencyjne, a jednym z nich jest na pewno Haston City Hotel. Haston City Hotel to nie jedynie bogato urządzone pomieszczenia, to także idealne sale konferencyjne. Jesteśmy w stanie potwierdzić, że to największe hotelowe centrum kongresowe Wrocławia. Każdy gość biznesowy doceni to miejsce. Spotkania biznesowe można organizować nawet dla 500 osób, konferencje dla sześciuset. Haston Congress Center jest integralną częścią Haston City Hotel. Proponowane są sale o różnorodnej powierzchni, istnieje też możliwość ich łączenia, co pozwala na planowanie kameralnych spotkań, a także bardziej pokaźnych kongresów, targów, szkoleń i konferencji.

konferencja

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

Każda z sali konferencyjnej wyposażona jest w najbardziej nowatorski sprzęt multimedialny oraz szybki dostęp do sieci internetowej. Haston City Hotel zapewnia faktycznie bardzo dużo. Jeśli pragniesz zorganizować bankiet to lepszej oferty nie znajdziesz. Sala w Hastonie ma powierzchnię 600 metrów kwadratowych i wysokość czterech metrów. Jest też własny parkiet o powierzchni dwustu metrów kwadratowych, a także podest i bankietowe światła. Do Sali możemy się dostać bezpośrednio z parkingu, jest także bezpośrednie wejście z parkingu na 1 piętro centrum Kongresowego. To oznacza, iż możemy ominąć parter.

Część hotelowa jest rozdzielona, co oferuje komfort gościom hotelowym, ale także konferencyjnym. Te i wiele pozostałych udogodnień to gwarancja, że poczujesz prawdziwy luksus, jaki został już przetestowany przez wielu usatysfakcjonowanych gości. Skoro więc poszukujesz prawdziwego znaku niezawodności, czy to pokoju na kilka dni czy sale na konferencje, Haston City Hotel (sprawdź tę stronę www) to najlepsze do tego miejsce. Dołącz do grona zadowolonych klientów, zorganizuj jak najbardziej jakościowe konferencję. To ważne, gdyż wizerunek właściwego miejsca jest tak samo wistotny, jak to, jaki poziom prezentować będzie sama konferencja.