W jakich przypadkach będzie przydatna karta przeżycia, najważniejsze funkcje, jakie oba spełnia.

przez | 27 listopada 2021
Zdecydowana większość obecnie stosowanych kart i dokumentów ma standardowe wymiary, czyli około osiem na pięć centymetrów. I tak naprawdę każdy przy sobie coś takiego przy sobie nosi, czy będzie to dowód osobisty, karta do bankomatu czy też prawo jazdy. Jeżeli się takie osoby zapyta, jaka jest najbardziej ważna z kart, jaką można przy sobie nosić, to z pewnością odmiennych odpowiedzi będzie co najmniej parę, ale zapewne niewiele osób powie o karcie, której na co dzień się nie spotyka.

Sarta survivalowa

Autor: Wallet Ninja
Źródło: http://www.wallet-ninja.eu/
Karcie, która może pozwolić na poradzenie sobie na bezludnej wyspie, na biwaku czy w leśnych ostępach. Zapewne część osób się już domyśli o co będzie chodzić, bo oczywistym jest, że nie o dowód czy prawo jazdy. Karta, która pozwoli na to wszystko zwana jest również kartą przeżycia dostępna na stronie , ten niewielki metalowy element będzie zawierał wszystko, co w ekstremalnych przypadkach może się przydać.

Tutaj odnajdziesz dużo ciekawych informacji na przedstawiany wątek – wystarczy wejść na odsyłacz (https://e-hunter.pl/szelki-dla-psa), a na pewno dane tam umieszczone będą cenne.

Niektórzy zapewne zapytają, jak to się dzieje że tak niewielka karta survivalowa będzie miała aż tak duże możliwości, jej sekret tkwi w solidnej stali i bardzo dobrym wykorzystaniu całego dostępnego miejsca.

Najczęściej spotykana karta przeżycia zrobiona jest ze stali odpowiedniej jakości, przez co nie będzie się ona tępić podczas pierwszej próby ścięcia nią gałęzi. Funkcji, jakie posiada jest tak dużo, że jeśli do wszystkich chciałoby się mieć osobne narzędzie, to do przenoszenia wszystkiego niezbędny będzie duży plecak.

Oczywiście w związku z tym że wymiary takiej karty są niewielkie, to nie można tu powiedzieć o zbyt dużym komforcie użytkowania, ale też nie takie będzie zastosowanie tych kart. W codziennym życiu używać się przecież będzie dużego, wygodnego noża albo ostrej piłki do drzewa.

Lecz przecież na co dzień nikt takiego kompletu przy sobie nie będzie taszczył, a nieprzewidziane przypadki przydarzyć się mogą w najmniej spodziewanym momencie. A karta przeżycia jest zgrabna i niewielka, nie zajmuje praktycznie wcale miejsca, bo raptem tyle co inne dokumenty, a w razie konieczności bardzo może być przydatna.

Tylko teraz oceń monety w gradingu ten tekst, który jest niezwykle ciekawy. Wykonaj to właśnie w tej chwili! Zobaczysz, że rzeczywiście należy to zrobić!

Dlatego też powinna być obowiązkowym wyposażeniem każdego, kto lubi żyć w aktywny sposób (kup teraz!).