Coś dla pasjonatów dobrej zabawy na najwyższym poziomie

przez | 6 stycznia 2022
Dla osób kochających gry zbitek liter z cyfrą BF4 nie jest tajemnicą. Ale dla tych osób, które gry komputerowe raczej omijają, skrót ten będzie niemożliwy do odgadnięcia. Gdy battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą możemy włączyć na komputerze, na konsoli i stan rozgrywek sprawdzać na naszych smartfonach.

Komputery

Autor: Southbank Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto kocha filmy dotykające wojennej tematyki lub ogólnie filmy akcji na pewno rozsmakuje się w tej grze. To przeniesienie się do wojny totalnej. Producenci gry zadbali o to, byśmy nie mogli się ponudzić. Z tego powodu, nawet kolejna godzina gry okaże się tak samo fascynująca jak jej pierwsze minuty.

Kliknij w tym miejscu, sprawdź ofertę kubek do samochodu naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś interesującego. Zapewniamy bardzo niskie stawki, więc się nie rozczarujesz!

Warto, więc zarezerwować sobie codziennie trochę czasu na uczestniczenie w problemowych sytuacjach, które stawia przed nami rozbudowany system walki w BF4. Stale zmieniające się otoczenie, warunki, które we wcześniejszych edycjach gry nie miały miejsca, to wszystko sprawia, że chce się grać bez żadnych przerw. Możemy grac online, co pozwala nam uczestniczyć w rozgrywce razem z ponad 60 innymi uczestnikami. Siedem trybów i dziesięć ogromnych map, to świat, z którego ciężko będzie wyjść naszemu bohaterowi, którego prowadzimy przez meandry gry, w całości. Oczywiście odezwą się przeciwnicy, którzy stwierdzą, że gra jest nader brutalna. Ale mogą tak mówić, tylko te osoby, które nie rozumieją jak istotny jest w tej grze aspekt logicznego myślenia.

Miejska dżungla nie będzie miała dla nas żadnych tajemnic

Dwa pady do konsoli

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy marzył o tym, by zajrzeć za drzwi pomieszczenia, do którego wejście posiadają jedynie akredytowane osoby. Każdy z nas ma w sobie żyłkę szpiega, który chce sprawdzić, co dzieje się w jego mieście. Jeżeli dodamy do tego informatyczne zapędy, to mamy receptę na główną postać gry. Gra watch dogs to intrygująca rozrywka, serwująca nam za bohatera – hakera, dawnego przestępcę, który dzięki swym zdolnościom informatycznym może podpiąć się do systemu komputerowego miasta Chicago i sporo w nim namieszać. Ta gra nie opiera się jedynie na tym, że główny bohater siedzi i włamuje się do baz danych, mamy też możliwość walki z różnymi postaciami.

A Aiden Pearce – bo tak nazwano głównego bohatera, w grze może korzystać z broni palnej i walczyć wręcz. Gra pasjonuje i sprawia, że zaczynamy się zastanawiać czy cała ta informatyzacja nie jest tylko i wyłącznie sposobem na kontrolowanie naszego życia. Jednak jedno jest pewne gra watch dogs przejmie nasze losy na wiele długich godzin. Granie w tego typu grę to nie tylko relaks, ale też ćwiczenie własnego umysłu. Jeżeli, więc jeszcze nie mieliśmy do czynienia z grami różnego typu, to warto zacząć od tej gry. Początkowo może być trudno odnaleźć się w wirtualnym świecie, ale po dłuższym momencie na sto procent poczujemy, że ta gra jest dla nas. Zresztą jeśli nie przemawia do nas jedynie bieganie z bronią i rzucanie granatów, to warto zainwestować w watch dogs. To gra dla użytkowników, którzy mają głowę na karku i smykałkę do poszukiwania nowatorskich rozwiązań.