Stylizacja idealna? Sukienka z paskiem i czarne muszkieterki. Dlaczego?

przez | 9 lipca 2021
Styl zmienia się każdego roku, jednakowoż również raz na jakiś czas powraca. Należy więc posiadać w szafie ubrania dłużej aniżeli jeden rok.

muszkieterki czarne

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
sukienka z paskiem

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Potrafią się bowiem przydać. W dzisiejszych czasach prosperuje bardzo wiele stoisk, w jakiś możliwość wyboru rzeczy jest ogromny. Każdy posiada możliwość, aby wyszukać coś konkretnego dla siebie. Rynek ciuchów jest także urozmaicony cenowo. Ubrania od projektanta zaczynają się od kilku tysięcy złotych, zaś ubrania ze zwykłego sklepu to ceny wynoszą około 50 złotych uzależnione od tego, czego konsument szuka. Jakiego rodzaju rzeczy nabywane są najczęściej? Zazwyczaj każda Pani w swojej szafie ma co najmniej jedną garsonkę i wiele spodni. Dość powszechna jest sukienka z paskiem głównie dla Pań, które nie posiadają dobrze zaznaczonej talii i chcą ją w taki sposób podkreślić. Niedużo jest albowiem kobiet, które posiadają figurę pozbawioną szkopułów, dlatego próbują przez dodatki sprawić, aby przypominała tradycyjną gruszkę. Innym detalem stylizacji są jeansy. Bardzo dobrze noszą się te z wyższym stanem. Potrafią bowiem podobnie, jak w kwestii sukienki zaznaczyć kobiece wdzięki. Dodatkowo wystarczy nabyć czółenka, albo inne buty na obcasie, zazwyczaj także w okresie jesienno-zimowym Panie z ochotą nabywają wyższe buty. I nie chodzi tu o koturny. Czasami kozaki potrafią sięgać za kolano. Rodzajem takiego obuwia są muszkieterki. Obuwie kupowane jest w różnych kolorach, zwykle jednakowoż kupowane są tradycyjne odcienie brązu. Muszkieterki czarne cieszą się uznaniem konsumentek od wielu lat. Tworzą dodatek niemalże wszystkich stylizacji i podkreślają kobiece walory.

Kiedy więc nasza szafa jest zaopatrzona we wszystkie nieodzowne dodatki, czego pragnąć więcej? Warto rozwijać zdolność łączenia różnych ubrań, tak, by całość tworzyła swoistą kompozycję, natomiast mimo wszystko nie bywa to takie proste.