Szkoła Dialogu Kultur we Wrocławiu prawdopodobnie będzie najodpowiedniejsza dla Twojego potomka!

przez | 24 maja 2022
W dzisiejszych czasach każdy człowiek ma prawo do swojego zdania. Zdecydowanie mniej osób jest fanatycznymi rasistami, którzy dyskryminują wszystkich ludzi, jacy nie są właściwie tacy jak oni. Musimy pamiętać o tym, iż każdy człowiek ma prawo do funkcjonowania, niezależnie od tego czy urodził się biały czy czarny. W chwili obecnej w Polsce mieszka sporo ludzi pochodzących z innych państw. Jednym z takich narodów są Żydzi, jacy zamieszkują nasz kraj od niepamiętnych czasów.

edukacja

Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że ich los w trakcie II wojny światowej był bardzo trudny. Na szczęście dziś posiadają oni prawo do normalnego życia. Na ulicach nikt z nich nie szydzi i zdecydowana większość ludzi traktuje ich z szacunkiem. Dlatego, wartą rekomendacji jest szkoła (szkoła niepubliczna w Warszawie http://wilanow.varsovia.edu.pl) żydowska (link do szkoły) do której mogą chodzić wszystkie dzieci. Nadrzędnym założeniem tej jednostki jest szkolnictwo w duchu wyrozumiałości i szacunku dla innego rodzaju kultur. Są to niesamowicie ważkie rzeczy dla każdego młodego człowieka. Niekiedy nasze dzieci mogą znaleźć się w niewłaściwym towarzystwie, które sprowadzi ich na kiepską drogę. Dlatego jak najprędzej powinniśmy sprawdzić czy Szkoła (http://wilanow.varsovia.edu.pl/o-nas) Dialogu Kultur we Wrocławiu nie byłaby trafna dla naszego maluszka. Jeżeli postawimy na tą placówkę to możemy mieć pewność, iż nasze maleństwo nauczy się szacunku nie tylko do innych ludzi, lecz także do siebie samego. Z całą pewnością pozna wiele doskonałych osób, dzięki którym będzie potrafił poszerzać swoje horyzonty. Kadra pedagogiczna zatrudniona w szkole żydowskiej podejdzie do każdego ucznia indywidualnie, bowiem każdy z nas posiada inne możliwości oraz potrzeby.

dzieci w szkole

Autor: Project NEURON
Źródło: http://www.flickr.com

Warto wiedzieć, że Szkoła Dialogu Kultur we Wrocławiu ma bardzo atrakcyjną ofertę dla wszystkich ludzi. Urządzanych jest mnóstwo wyjazdów integracyjnych oraz zajęć pozalekcyjnych. Każdy będzie miał okazję uczęszczania na zajęcia dodatkowe. Najczęściej wybierane są lekcje sportowe, chemiczne, a także matematyczne. Dziewczynki na bank uradują się, iż jest możliwość wzięcia udziału w kursie tańca.Już dziś pomyśl, czy szkoła żydowska nie byłaby właściwa dla Twojego dziecka. Jeśli się zastanawiasz, to już dziś chwyć za telefon komórkowy i spytaj o detale, które Cię interesują. Z pewnością uzyskasz wystarczającą odpowiedź na wszelkie pytania.