Oprawy na fotografie w niskich cenach.

przez | 17 maja 2022
W naszym sklepie online najlepsza w Polsce oferta ram z drewna, z plastiku, skórzanych, antyramek itp. Oferujemy ramki na zdjęcia, certyfikaty, prace artystyczne i wiele innych. W tym miesiącu oferujemy w okazyjnych cenach, następujące ramki na zdjęcia:

Ramka cyfrowa Hannspree

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
RAMY Z DREWNA ZWYKŁE – stworzone w całości z drewna; dostępne w czterech kolorach do wyboru – naturalnym, brązowym, ecrue oraz czarnym; do kupienia wraz z zawieszkami pionowymi i poziomymi.

RAMKI DREWNIANE POSTARZANE – w całości wykonane z naturalnego drewna; ramy dostępne w odcieniach ecrue, kasztanu, czerni – przecierane, lekko bielone; produkt wykonany współcześnie, celowo postarzony – na tym polega cały jego urok; ramy te dodadzą luksusu i stylu każdemu wnętrzu.

RAMKI SZKLANE – całkowicie wykonane ze szkła; czar tego materiału nada niezapomnianym chwilom i ważnym dla nas osobom, szczególnego uroku i charakteru; struktura ramek, składa się z 2 szklanych powierzchni, umożliwiających wsuniecie między nie jednego lub 2 zdjęć.

RAMKI SKÓRZANE – eleganckie ramki do zdjęć z ciemnobrązowej skóry ekologicznej łączonej z zamszem i jasnymi przeszyciami; za sprawą przymocowanym podstawkom nadają się do postawienia na komodzie (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/komody-m-16.html) czy biurku; kolor produktu w świetny sposób eksponuje zdjęcia zrobione w sepii lub klasyczne czarno-białe. RAMKI GIPSOWE – dostępne w 4, uroczych pastelowych kolorach: żółtym, różowym, niebieskim i zielonym, dzięki nim najciekawsze momenty z życia zostaną zatrzymane, postawione na komodzie albo powieszone na ścianie w dekoracyjnych ramach z wzorem róży; produkt wykonany jest z wapnia i solidnego – polyresinu (żywicy), używanej w warsztatach rzeźbiarskich i przy produkcji mebli artystycznych.

RAMKA PLASTIKOWA – piękna, pomysłowa ramka ścienna, wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym, o kształcie serca; przyjemna dla oka pastelowa kolorystyka; rama bardzo stylowo prezentuje się w każdym pomieszczeniu.

MULTIRAMKI – to specjalne zestawy ram na zdjęcia, które przy odpowiednim ułożeniu fotografii tworzą jedną całość – . Dobrym pomysłem jest takie ułożenie zdjęć, aby relacjonowały one istotne wydarzenia z życia – takie jak urodziny lub święta; można kupić gotowe zestawy lub ułożyć swój własny i niepowtarzalny wzór.

Polecamy ozdobne ramki na zdjęcia do każdego wystroju. Przy zamówieniu proszę podać kolorystykę i producenta ramki. Dbamy o to by nasze artykuły były najwyższej jakości i w idealnym stanie dotarły do klienta.