Warto zobaczyć jakie możliwości proponuje telebim

Telebim powoduje, że każdy wszystko widzi

Jeżeli posiadamy w planach zrobienie dużego koncertu i wiemy, że przybędzie na niego wiele setek ludzi, to powinniśmy się liczyć z tym, że nie wszyscy będą w stanie zauważyć to co dzieje się na scenie. Przez to warto wszystko zorganizować w taki sposób, by dało się zapewnić wspaniałe widowisko nawet tym, którzy stoją dalej. Idealnie do tego zadania nadaje się telebim, który ma szansę oferować ekran znacznej wielkości, a ten da nam pewność, że wszystko dokładnie będziemy mieli możliwość widzieć.

Co więcej nie oślepiają one w oczy, zatem nawet gdy na koncercie będzie stosunkowo ciemno, to mamy gwarancję, że wszyscy będą odpowiednio wszystko dostrzegali, a jednocześnie ich oczy nie będą się zbytnio męczyły - szerzej na ten temat. Istotne jest też to, że taki ekran zezwala na błyskawiczną zmianę wyświetlanego obrazu, dzięki czemu możemy pokazywać nie tylko to co pojawia się na scenie, ale także to co ma miejsce na płycie, gdzie bawią się ludzie.

Stojące telebimy też możemy nabyć

Różne informacje

Prowadzisz konferencje? Znajdź odpowiednią salę

Szkolenie
Twórca artykułu: U.S. Fish and Wildlife Service Southeast Region
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Obecnie, bardzo wielu Polaków ma swoją działalność gospodarczą. Prowadzimy kompanię, zatrudniamy wielu pracowników, staramy się zmniejszyć zbędne koszty.


telebimy reklamowe w mieście
Twórca artykułu: GabboT
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Takie telebimy mamy szansę przymocować na mocnych linach, dzięki czemu będą zawieszone w powietrzu, lecz także mają możliwość okazać się stojące. Najistotniejsze okazuje się to, abyśmy wszystko dopasowali do własnych oczekiwań oraz co więcej, abyśmy zrobili je w taki sposób, żeby jak najwięcej ludzi miało szansę je zauważyć. Przez to także przeważnie instalowane okazują się przy trasach na odpowiednich słupach, przez co możemy na nich pokazywać reklamy, a to spowoduje, że duża rzesza osób może się z nimi zapoznać.

Mamy szansę je wypożyczyć tylko na określony okres

Należy posiadać świadomość, że sporo przedsiębiorstw wynajmuje tego typu telebimy, przez co mamy szansę z nich wykorzystywać jedynie wtenczas, jeśli tego potrzebujemy Taki wynajem nie będzie kosztowny, a zyskujemy pewność, że nasza reklama dotrze do tych ludzi, do których dojść ma.
18/07/12, 01:39:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.