Warto zobaczyć jakie możliwości proponuje telebim

Telebim powoduje, że każdy wszystko widzi

Jeżeli posiadamy w planach zrobienie dużego koncertu i wiemy, że przybędzie na niego wiele setek ludzi, to powinniśmy się liczyć z tym, że nie wszyscy będą w stanie zauważyć to co dzieje się na scenie. Przez to warto wszystko zorganizować w taki sposób, by dało się zapewnić wspaniałe widowisko nawet tym, którzy stoją dalej. Idealnie do tego zadania nadaje się telebim, który ma szansę oferować ekran znacznej wielkości, a ten da nam pewność, że wszystko dokładnie będziemy mieli możliwość widzieć.

Co więcej nie oślepiają one w oczy, zatem nawet gdy na koncercie będzie stosunkowo ciemno, to mamy gwarancję, że wszyscy będą odpowiednio wszystko dostrzegali, a jednocześnie ich oczy nie będą się zbytnio męczyły - szerzej na ten temat. Istotne jest też to, że taki ekran zezwala na błyskawiczną zmianę wyświetlanego obrazu, dzięki czemu możemy pokazywać nie tylko to co pojawia się na scenie, ale także to co ma miejsce na płycie, gdzie bawią się ludzie.

Stojące telebimy też możemy nabyć

Różne informacje

Reklama radiowa - jej zalety i wady, jak również jej charakterystyka.

radio
Twórca artykułu: Brangwyn Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Różne istnieją postacie reklamy. Najbardziej istotne są ciągle reklamy puszczane w tzw. starych mediach, czyli radiu, prasie oraz telewizji. To one generują największą ilość środków i to z tego powodu kosztują one bardzo dużo pieniędzy. Jako przykład można podać radio i reklamę w radiu. Reklama radiowa to taka metoda reklamowania, której główne założenia opierają się na słuchu. Nie da się ukryć, że radio nadal jest niezwykle dochodowym miejscem na umieszczanie reklam. Wyróżnia się kilka kategorii reklamy radiowej. Pierwszą jest podział ze względu zakresu funkcjonowania reklamy. Na przykład publikowana przez stacje radiowe regionalne albo ogólnokrajowe.


telebimy reklamowe w mieście
Twórca artykułu: GabboT
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Takie telebimy mamy szansę przymocować na mocnych linach, dzięki czemu będą zawieszone w powietrzu, lecz także mają możliwość okazać się stojące. Najistotniejsze okazuje się to, abyśmy wszystko dopasowali do własnych oczekiwań oraz co więcej, abyśmy zrobili je w taki sposób, żeby jak najwięcej ludzi miało szansę je zauważyć. Przez to także przeważnie instalowane okazują się przy trasach na odpowiednich słupach, przez co możemy na nich pokazywać reklamy, a to spowoduje, że duża rzesza osób może się z nimi zapoznać.

Mamy szansę je wypożyczyć tylko na określony okres

Należy posiadać świadomość, że sporo przedsiębiorstw wynajmuje tego typu telebimy, przez co mamy szansę z nich wykorzystywać jedynie wtenczas, jeśli tego potrzebujemy Taki wynajem nie będzie kosztowny, a zyskujemy pewność, że nasza reklama dotrze do tych ludzi, do których dojść ma.
18/07/12, 01:39:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.