Pełne wrażeń wakacje w Bułgarii

przez | 3 czerwca 2022
Nie każdy, kto chce wyjechać na urlop w ładne i ciepłe miejsce planuje to przez długie miesiące. Jest bardzo wiele osób, które wybierają oferty last minute. Od wielu lat niezwykle popularne są takiego typu wyjazdy. Zwyczajnie pakuje się bagaże i w przeddzień urlopu wybiera się kraj, gdzie chcemy pojechać. Wybór zazwyczaj jest wielki. Naturalnie najwięcej ofert jest do najchętniej wybieranych przez nas krajów. Nie ma żadnych trudności w tym żeby znaleźć wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Bułgarskie plaże

Plaża

Autor: Andrew Nash
Źródło: http://www.flickr.com

Nasi rodacy najczęściej decydują się na właśnie te kraje. Pewna pogoda, lazurowe morze, piękne plaże, doskonałe jedzenie – każdy z tych elementów niewątpliwie przyciąga. Bardzo atrakcyjna od wielu lat jest Bułgaria. Jest to kraj pod względem kultury bliższy nam niż Egipt czy Turcja, jesteśmy tam bardziej „u siebie”, a jednocześnie jest wystarczająco oddalona, żebyśmy mogli się poczuć całkowicie odcięci od naszej codzienności. Przeczytaj szczegóły – tanie wycieczki do Bułgarii

Wino, ryby, pomarańcze

Świetnie odpręża się spędzając wakacje w Egipcie (polecana propozycja). Wspaniałe wybrzeże i ma doskonałe hotele. Ponadto, można znaleźć ogromną ilość ofert last minute na wakacje w tej okolicy. Jeśli zdecydujemy się na ten kierunek zdecydowanie warto odwiedzić Hurghadę. W okolicy są uprawy pomarańczy i winorośli, w dodatku jest to jeden z największych portów rybackich. Jeżeli mamy ochotę na dobre wino i świeże ryby – to idealne miejsce.

Sport i zwiedzanie

Plaża

Autor: Andrew Reid Wildman, Artist, Writer, Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Popularne są też wakacje w Słonecznym Brzegu. Równie rozległe plaże, pełne zabytków miasta i wiele innych atrakcji sprawia, że bardzo często wybieramy wakacje w tej części Bułgarii. To także doskonałe miejsce do nurkowania albo uprawiania innych sportów wodnych i wielu innych.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na omawiany wątek, to przejrzyj nowy materiał (http://primaveraspa.pl/wypoczynek/oferty-specjalne/zima-nad-morzem/), który zapewne będzie dla Ciebie niezwykle interesujący.

Tak amatorzy leniuchowania na leżaku z drinkiem jak również fani wypoczynku w ruchu z pewnością znajdą coś dla siebie. Wyjazdy last minute to idealny sposób na urlop. Zwróćmy jednak uwagę, by korzystać z ofert uznanych i sprawdzonych biur podróży. Najlepiej wybierać te, które są na rynku od wielu lat i które już sobie wyrobiły markę.