Gry – rozrywka na co dzieńRekomendowane gry na PC do zagrania w wolny wieczór

W dzisiejszych czasach gry pełnią już w gruncie rzeczy nieodłączną rolę w kształtowaniu się poglądów w związku z rzeczywistością oraz jej odczytywania przez młodzież. Zbyt przesadnym nie będzie stwierdzenie, iż to po części między innymi przez użytkowanie gier mamy możliwość kształtowania sporej ilości aspektów naszego charakteru. Nieprawdziwe jest zdanie, że gry nie dają nic pozytywnego – na rynku jest wiele pozytywnych gier, które sporo mogą nas nauczyć. Nawet gra w której chodzi tylko strzelanie lub walka uczy nas zręczności. Przedstawiamy kilka przykładów ciekawych opcji.
postacie Call of Duty
Twórca artykułu: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to pewna odmiana dla FPS-ów w których strzelanie do innych ludzi stanowi jedyną fabułę. W grze wcielamy się w rolę rolnika, który dba o swoją farmę. Możemy zarządzać rolą, po pierwsze zbieramy pieniądze za pośrednictwem zadań takich jak sianie i zbieranie plonów. Poza tym mamy możliwość hodować bydło. Farme naszą wciąż rozwijamy poprzez zyskiwanie nowocześniejszych urządzeń. Farmą może się opiekować dwóch graczy dzięki trybowi multiplayer.

Różne informacje

Szeroki wybór propozycji na podarek dla najbliższych

Słuchawki
Twórca artykułu: SteelSeries
Na podstawie danych z: SteelSeries
Kiedy zbliżają się święta, z pewnością wielu z nas ma znaczny kłopot z odnalezieniem odpowiedniego prezentu. Ta sytuacja bynajmniej nie musi jednak być związana z kilkugodzinnym chodzeniem po sklepach w poszukiwaniu olśnienia. Wystarczy tylko połączenie z siecią – w ciągu kilku minut wyszukamy odpowiednie pomysły.


Battlefield 3 jest gra w którą mamy możliwość grać samodzielnie, oraz z przeciwnikiem w trybie multiplayer. W trybie dla jednej osoby mamy możliwość uczestniczyćw sporej ilości wyjątkowych i ciekawych misjach, które transportują gracza do Stanów Zjednoczonych , Europy oraz między innymi na Bliski Wschód.. Stajemy się między innymi świadkami masywnego trzęsienia ziemi. W wielu misjach niezwykle często prowadzimy walkę u boku innych żołnierzy oraz mamy przyjemność korzystania z nowoczesnego sprzętu wojennego. Więcej o wymienionych grach tu - Symulator Farmy.

Przedsiębiorstwo EA Sports z każdą nową FIF-ą zasypuje nas nowymi rozwiązaniami. FIFA 12 zachęca nas do siebie sporymi dotąd niewprowadzanymi możliwościami – sporoaspektów rozgrywki ma możliwość nas zaskoczyć. Porównując ze starszą opcją jest dużo bardziej rozbudowana i wzbogacona o wiele interesującychmożliwości. Interesująco o grach także tu: Call of Duty Modern Warfare 3 na

Jeśli lubisz strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 będzie stanowić dla Ciebie ciekawą grę. Jest to kontynuacja wcześniejszych gier Call of Duty: gra to ciągłe starcie żołnierzy, głównie na zwalczaniu wrogich armii. W grze bitwa ma miejsce w kilku obszarach na Ziemi – od Ameryki aż po Niemcy.
18/07/12, 01:57:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.